Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.
„W czasie szkolenia CHRIS dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy. Wszak uczymy się przecież przez całe życie.”
- Agata, Camp Serwy

Instruktorzy

Martyna Siejek
Martyna Siejek
Na Campie Osada znana jako Teresa Ferrari, która szybciej stoi niż inni chodzą. Poza tym jest studentką geodezji i kartografii na Politechnice Wrocławskiej. Z firmą CHRIS związana jestem od 2017 roku. Od zawsze i na zawsze z Osadą, gdzie pracuje jako instruktor łucznictwa, recepcja oraz kierownik bloku/grupy wiekowej. Interesuje się zagadnieniami związanymi z geomatyką, technikami pozyskiwania i przetwarzania danych. Na co dzień jest operatorem bezzałogowych statków powietrznych. W wolnym czasie piecze ciasta.
Aleksandra Skarewicz
Aleksandra Skarewicz
Absolwentka Uniwersytet Ekonomicznego w Katowicach. Miłośniczka żeglarstwa i podróży. Instruktorka Żeglarstwa PZŻ i ISSA, jachtowy sternik morski, starszy sternik motorowodny. Z firmą CHRIS związana od 2014 roku. Pracuje na Rejsach Morskich jako instruktor/wychowawca.
Wojciech Soboń
Wojciech Soboń
Absolwent WSP Rzeszów na kierunku wych.fizyczne oraz studiów podyp.z oligofrenopedagogiki na WSP Kielce. Na co dzień nauczyciel wychowania fizycznego w Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym. Miłośnik sportów wodnych - posiada patent instruktora żeglarstwa PZŻ,instruktora pływania,sternika motorowodnego i ratownika WOPR.Insertuje się historią żeglarstwa .Z firmą Chris związany od 2015 roku jako instruktor opymistów Camp Wiking i instruktor ,,SZ" na Campie Tarda
Jakub Sterna
Jakub Sterna
Absolwent AWF-u w Białej Podlaskiej. Od najmłodszych lat związany z piłką nożną 20-letnią przeszłością zawodniczą. Oprócz piłki nożnej pasjonują go biegi długodystansowe oraz pływanie. Na co dzień nauczyciel wychowania fizycznego w szkole ponadgimnazjalnej. Wiecznie uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do życia. Współpracuje z firmą Chris jako ratownik wodny na Campie Serwy oraz Campie Tarda.
Artur Stojak
Artur Stojak
Miłośnik sportów wodnych. Jachtowy i motorowodny sternik morski, płetwonurek i ratownik WOPR, MIŻ PZŻ. Pasjonat narciarstwa i turystyki rowerowej. Z firmą CHRIS związany od 2014 roku. Pracuje jako instruktor żeglarstwa - obozy na patent. Marzenia to dalekie rejsy po oceanach.
Maciej Suliba
Maciej Suliba
Absolwent Wychowania Fizycznego i Turystki. Zapalony żeglarz - Sternik Jachtowy. Pasjonat sportów walki oraz sportów wodnych i fan komputerów. Pasjonat oddany całkowicie temu co robi. Umie i lubi pracować w grupie. Zawodowo pracuje jako instruktor pływania oraz ratownik WOPR na warszawskich basenach oraz hotelowych SPA. W CHRIS od 2015r., jako sternik na Wędrówkach Żeglarskich po Mazurach.
Kasia Sulima
Kasia Sulima
Studentka inżynierii środowiska na AGH w Krakowie. Bardzo dawno temu jej serce skradła woda, wiatr i żagle. Aktualnie posiada uprawnienia MIŻ, PZŻ, Jachtowego Sternika Morskiego i Motorowodnego Sternika Morskiego. W Chris pracuje od 2018 jako sterniczka i instruktorka na wszystkich obozach Żagle Mazury. Kocha podróżować wszystkimi środkami transportu od autostopu, aż do tych wygodnych samolotem. Uwielbia młodzież i z wielkim uśmiechem podchodzi do pracy z tą grupą wiekową. Jej motto: "Nie ma rzeczy niemożliwych wystarczy tylko chcieć"
Waldemar Szambelan
Waldemar Szambelan
Absolwent Politechniki Radomskiej o specjalności technika, informatyka, studia podyplomowe w zakresie oligofrenopedagogika oraz resocjalizacji. Miłośnik techniki, majsterki, motoryzacji, podróży, aktywnego wypoczynku. Z Chrisem związany od 2015 r.
Magdalena Szkuta
Magdalena Szkuta
Studentka Technologii Chemicznej Politechniki Wrocławskiej Z firmą CHRIS związana od 2017r. Pracuje jako instruktorka tańca, gotowania oraz kierowniczka grupy wiekowej/bloku na Campie Osada. Uwielbia podróże, te małe i te duże. Kocha śpiew, a swoją pasję rozwija w Akademickim Chórze PWr. Praca z dziećmi daje jej wiele radości, ponieważ nikt nie zaraża tak dużą dawką pozytywnej energii jak one.
Ewa Szydzińska (d.Wernikowska)
Ewa Szydzińska (d.Wernikowska)
Campowa "Żaba " absolwentka AWF w Białej Podlaskiej. Ratownik WOPR, płetwonurek, instruktor pływania, siatkówki i fitness. Największą przyjemność sprawia jej słońce, plaża, sporty wodne oraz siatkówka w każdej formie. Pracę w CHRISie w 2011 zaczynałam na Campie Junior oraz Campie Radków od trzech sezonów na stałe osiadłam na Campie Tarda gdzie łącze prace z przyjemnością jako kierownik Susłów i Żbików.
Katarzyna Werner
Katarzyna Werner
Studentka geologii na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośniczka aktywnego wypoczynku i kreatywnego spędzania czasu. Instruktorka geologii. Pasjonatka kajakarstwa górskiego jaki i nizinnego. Wielbicielka wypraw rowerowych, rajdów konnych, a także wycieczek pieszych. Z firmą CHRIS związana od 2015 roku. Pracuje na Campie Radków.
Łukasz Włodek
Łukasz Włodek
Absolwentem AWFiS Gdańsk. Obecnie nauczyciel wychowania fizycznego w szkole podstawowej w Gdańsku. Instruktor żeglarstwa deskowego, prawa jazdy. Interesuje się sportem, a w szczególności windsurfingiem i snowboardem. Z firmą CHRIS związany od 2007 roku jako instruktor windsurfingu początkowo na Campie Serwy a ostatnio na obozach windsurfingowych na Helu.
Krzysztof Wrzołek
Krzysztof Wrzołek
Absolwent AWF w Białej Podlaskiej. Na co dzień pracuje w szkole jako nauczyciel wychowania fizycznego. Instruktor piłki siatkowej, narciarstwa zjazdowego, żeglarz jachtowy,uwielbia aktywnie spędzać czas, miłośnik gry na gitarze. Z firmą CHRIS zaczął współpracę w 2008 roku na Zielonych Szkołach oraz Wędrówkach Rowerowych po Europie obecnie instruktor na parku linowym i ściance wspinaczkowej na obozach letnich Campu Serwy.
Aleksandra Zdaniukiewicz
Aleksandra Zdaniukiewicz
Studentka medycyny WUM i absolwentka studiów licencjackich na romanistyce UW. Miłośniczka jedzenia, kotów i poznawania nowych miejsc- najlepiej na rowerze. Pasjonatka nauki języków, kocha pracę z dziećmi. Z firmą CHRIS związana od 2017 roku. Pracuje na Campie Serwy jako wychowawca ogólnosportowy, w podobozie Wioska Językowa.
Tomasz Żmuda
Tomasz Żmuda
Absolwent WSOWZ we Wrocławiu. Studia podyplomowe w Akademii Obrony Narodowej. Zawodowy żołnierz, pasjonat wszelkich sportów outdoorowych. Doświadczony żeglarz i narciarz. Posiada uprawnienia Instruktora Żeglarstwa PZŻ, oraz Narciarstwa MENiS i SITN. W CHRIS od 2012 roku. Najlepiej czuje się w Serwach (OSW), gdzie kultywuje żeglarstwo na jachcie typu DZ. Na Campie Serwy docenia wspaniałą przyrodę, świetny żeglarski akwen i co najważniejsze; zgrany, zaangażowany zespół ludzi, z którym przekazują młodzieży swoje pasje i doświadczenia.