Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.
„Z CHRISem warto współpracować ponieważ zaskakuje doskonała organizacją naprawdę dużych obozów zlokalizowanych na terenie całej Polski z zachowaniem dbałości o najmniejsze szczegóły.”
- Dawid, Wędrówki Żeglarskie

Instruktorzy

Patrycja Prudaczuk
Patrycja Prudaczuk
Studetka WWFiS w Białej Podlaskiej. Instruktorka fitness i kulturystyki. Ma długą praktykę zawodniczki lekkoatletyki biegów średnich z dorobkiem Mistrzyni Polski Juniorów na 1500m. Związana z Campem Tarda w CHRIS jest od 2014 roku zaczynając jako instruktor ogólnosportowy na Zielonych Szkołach, a następnie wychowawca na letnich campach.
Karolina Przemyska
Karolina Przemyska
Studentka Żywienia Człowieka i Oceny Żywności na SGGW. Miłośniczka gry na fortepianie i wspinaczki skałkowej. Instruktorka ogólnosportowa i wychowawca. Wspaniale czuje się wśród dzieci i jest dla nich bratnią duszą. Zawsze chętnie służy pomocą i staje na wysokości zadania. Z firmą CHRIS związana od 2015 roku. Pracuje na Campie Tarda.
Bartosz Przyłucki
Bartosz Przyłucki
Rodowity Krakus, student bezpieczeństwa narodowego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Miłośnik motoryzacji oraz sportów zespołowych. Z firmą Chris związany od 2011 roku - najpierw jako uczestnik na Campie Radków, od 2014 roku Młoda Kadra na campach Radków i Osada, a od 2016 roku instruktor ogólnosportowy i wychowawca na Campie Osada - który jest jego miejscem na Ziemi.
Marta Pytka
Marta Pytka
Studentka Amerykanistyki na Uniwersytecie Warszawskiem. Na co dzień pracuje w burze work & travel oraz śpiewa w chórze jednak jej największą pasją są sporty wodne - szczególnie żeglarstwo. Jachtowy sternik morski i motorowodny, najbardziej uwielbia, gdy jej wachty wygrywają regaty na omegach. Była uczestniczka Wędrówek Żeglarskich przez które w 2017 roku związała się z firmą CHRIS. Pracowała jako instruktor żeglarstwa na Campie Odkrywców oraz Campie Serwy.
Filip Radczuk
Filip Radczuk
Student SGGW w Warszawie. Miłośnik podróży, dalekich i bliskich. Pasjonat żeglarstwa i instruktor topazów. Z firmą Chris związany od 2012 roku. Pracuje na Campie Tarda oraz na Zielonych Szkołach w Serwach.
Bartosz Rasiewicz
Bartosz Rasiewicz
Student Europeistyki na Uniwersytecie Wrocławskim. Wielokrotny Mistrz Koła, medalista Mistrzostw Okręgu a także uczestnik Mistrzostw Polski w wędkarstwie spławikowym jako zawodnik oraz trener. Poza życiem akademickim wolny czas spędza z wędką nad wodą lub przy szachownicy. Z firmą CHRIS związany od 2016 roku. Pracuje na Campie Junior i Campie Drawa jako wychowawca oraz instruktor wędkarstwa.
Marta Ratkowska
Marta Ratkowska
Studentka Architektury na Politechnice Gdańskiej. Uwielbia jazdę na motocyklu i rowerze, a w wolnym czasie bierze się za prace ręczne. Od 2013r. instruktorka wędkarstwa na Campach Junior, Campie Tarda i Campie Osada.
Joanna Ręczkowska
Joanna Ręczkowska
Absolwentka UKKNJA oraz studentka filologii romańskiej na UW. Na co dzień - lektor języka angielskiego i języka francuskiego w szkole językowej. Fanka piłki ręcznej, literatury i kultury frankofońskiej. Z firmą CHRIS związana od 2011 roku początkowo jako wychowawca, ostatnio jako kierownik i wychowawca na Wiosce Językowej na Campie Serwy.
Krzysztof Riedl
Krzysztof Riedl
Doktorant na Wydziale Prawa i Administracji UW, aplikant radcowski. Instruktor windsurfingu, miłośnik narciarstwa zjazdowego i ścianki wspinaczkowej. W wolnym czasie chętnie zajmuje się kręceniem i montażem filmów amatorskich. W lecie każdą wolną chwilę spędza na wodzie. Pracę w CHRIS rozpoczął w 2010 r. jako instruktor windsurfingu; od 2014 r. Kierownik Wyszkolenia Windsurfingowego w Serwach.
Maciej Riedl
Maciej Riedl
Student Informatyki na Wydziale MIM Uniwersytetu Warszawskiego. Instruktor windsurfingu VDWS i instruktor narciarstwa. Od 2013 roku pracuje w firmie CHRIS jako instruktor i wychowawca. Pasjonat sportów wodnych i siatkówki.
Rafał Rosa
Rafał Rosa
Absolwent AWFiS w Gdańsku. Żeglarz z uprawnieniami trenerskimi II klasy, instruktor piłki ręcznej, koszykowej, siatkowej, narciarstwa zjazdowego. Na co dzień pracujący w jednej z warszawskich szkół jako nauczyciel wychowania fizycznego. Związany ze sportem od najmłodszych lat. Z firmą CHRIS związany od 2005r., na początku jako instruktor i wychowawca na obozie OSW w Serwach, od kilku lat KWŻ lub kierownik OSW. Jeden z weteranów Serwiańskich :)
Maciek Rościszewski
Maciek Rościszewski
Absolwent Wychowania Fizycznego na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Instruktor Snowboardu i tenisa ziemnego. Z firmą CHRIS związany od 2014 roku. Pracuje na Campie Tarda oraz podczas Campów zimowych - Dolomity/Radków/Piwniczna
Marta Różacka
Marta Różacka
Studentka biotechnologii na Politechnice Śląskiej. Po zajęciach instruktor siatkówki oraz wychowawca-animator w Świętochłowickiej świetlicy. Prywatnie życiowa optymistka, która uwielbia przebywać z dziećmi. Zarażona przez rodziców sportem oraz literaturą fantasy. Pracuje w Chris od 2013 jako instruktor, a od 2015 również jako kierownik obozu All Fun na Campie Serwy.
Joanna Różańska
Joanna Różańska
Nauczyciel wf ze specjalnością gimnastyki kompensacyjno-korekcyjnej oraz inżynier mechaniki. Instruktor rekreacji ruchowej, sportu i fitness. Nauczyciel gimnastyki korekcyjnej w placówkach przedszkolnych. Wakacje spędza na obozach CHRIS. Stałym punktem wyjazdów jest obóz Bruce Lee na Campie Morskim.
Joanna Różańska
Joanna Różańska
Sześciokrotna Mistrzyni Polski w Kickboxingu, Zdobywczyni Pucharu Świata K-1, Międzynarodowa Zawodowa Mistrzyni Polski PZKB, nauczycielka wychowania fizycznego, trenerka, specjalista aktywności fizycznej w programie profilaktyki cukrzycy i chorób cywilizacyjnych „PoZdro”. Pasjonatka aktywnego trybu życia i pracy z ludźmi. Zawsze uśmiechnięta, z głowa pełną szalonych pomysłów, doskonale odnajdująca się w pracy z młodzieżą. Początkowo Camp Morski obóz Bruce Lee, następnie Camp Radków obóz Górski.
Wiktoria Rutkowska
Wiktoria Rutkowska
Absolwentka Uniwersytetu Ludowego Rzemiosła Artystycznego, a obecnie studentka Pedagogiki wczesnoszkolnej z edukacją plastyczną na UW. Czeladnik Ceramiki Dekoracyjnej. Zajmuje się "kolekcjonowaniem umiejętności" w zakresie wszelkich dziedzin rękodzielniczych. Zafascynowana jest siłą twórczą ukrytą w dziecku. W CHRIS od 2008r. jako instruktor rękodzieła na Campie Radków.
Janusz Rutkowski
Janusz Rutkowski
Absolwent ekonomii w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku. Trener efektywnych metod nauki i technik pamięci, które na co dzień łączy z prowadzeniem zajęć z eksperymentów chemiczno-fizycznych. Miłośnik aktywnego spędzania czasu, w szczególności pływania i siatkówki. Z firmą Chris związany od 2016r na Campie Odkrywcy.
Jakub Ryłko
Jakub Ryłko
Absolwent AWF w Białej Podlaskiej. Obecnie kształci się na studiach podyplomowych w zakresie pedagogiki terapeutycznej. Instruktor kilku dyscyplin sportowych. Nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej, Gimnazjum i Liceum. Ostatnio również zajmuje się dziećmi niepełnosprawnymi – ta praca daje mu mnóstwo satysfakcji. W wolnych chwilach prowadzi dla dzieci różne komercyjne zajęcia w szkółkach sportowych: uczy pływania a zimą jazdy na nartach. Z firmą Chris związany od 2014 roku. Pracuje na Campie Radków – zielone szkoły oraz Latem – baza Hel Surfing.
Joanna Rząsa
Joanna Rząsa
Absolwentka AWF w Krakowie.Trenerka łucznictwa, instruktorka kulturystyki i piłki ręcznej. Reprezentantka Polski, medalistka mistrzostw Świata i Europy, łucznictwo to dla niej nie tylko pasja ale sposób na życie. Z firmą CHRIS związana od 2016 roku. Pracuje na Campie Junior jako wychowawca, instruktor łucznictwa i windsurfingu.
Szymon Rzepka
Szymon Rzepka
Absolwent Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej, koordynator sekcji łuczniczej parkuru strzeleckiego w Gdyni. Nauczyciel matematyki i fizyki, zapalony łucznik, podróżnik, eksplorator i rowerzysta. Instruktor Łucznictwa na Campie Radków, związany z firmą CHRIS od 2015 roku.
Ada Sanicka
Ada Sanicka
Studentka Biotechnologii na SGGW. Instruktor pływania, ratownik WOPR. Finalistka Mistrzostw Polski w pływaniu. Zawsze uśmiechnięta, miłośniczka dobrej muzyki i podróży. Z firmą CHRIS współpracuje od kilku lat, początkowo jako Młoda Kadra, obecnie w roli instruktora na kajakach BB m.in. na Campie Junior i Campie Odkrywców oraz jako Ratownik i wychowawca na Campie Osada.