Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Unia Europejska
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.

Odznaki Campowe

Celem autorskiego programu Odznaki Campowe jest zmotywowanie campowiczów do podjęcia wyzwania i zaangażowania się w wybrane przez siebie dodatkowe zajęcia. Do zdobycia są odznaki: brązowa, srebrna i złota. Aby posiąść wymaganą dla odznaki wiedzę i umiejętności, uczestnicy muszą wykazać się wysiłkiem i determinacją. Nagrodą jednak jest nie tylko odznaka, ale przede wszystkim duma i satysfakcja z osiągniętego celu.

Poprzez stopniowanie odznak - brązowa, srebrna, złota - uczestnicy programu z roku na rok czerpią coraz więcej radości z uprawiania danego sportu na coraz wyższym poziomie.

TABELA ODZNAK DOSTĘPNYCH NA CAMPACH LATEM

TABELA ODZNAK DOSTĘPNYCH NA CAMPACH ZIMĄ 

  

Mogą Wszyscy, ale sięgają po to wyjątkowi.

Nie muszą być lepsi od innych. Wystarczy, że będą lepsi od siebie z wczoraj.
Rozwijają się, wiedzą i potrafią więcej - CHRIS GOLD TEAM.

Otrzymaniu odznaki sprawności towarzyszy radość, satysfakcja oraz spełnienie. Poprzedzone wcześniejszym zaangażowaniem, pracą i nauką nowych umiejętności. Każdy kto był na obozie wie, że zdobycie odznaki koloru złotego wymaga konsekwencji i wytrwałości zdecydowanie dłuższej niż „jednoturnusowy zryw”. A zrobić to dwa razy w dwóch różnych specjalnościach to wymaga dodatkowo wszechstronności i planowego działania. Dlatego zdobycie dwóch złotych odznak jest wyjątkową sytuacją i jest nagradzane członkostwem w CHRIS GOLD TEAM.

Odznaki CHRIS - LATO

rowerowa
pływacka
żeglarska
łucznicza
windsurfingowa
wioślarska
wędkarska
majsterkowicza
wyprawa
przyrodnicza
rękodzielnicza
robinson
piłkarska
wspinaczkowa
tenisowa
orła
cooking
 
 
 

Odznaki CHRIS - ZIMA

snowboard
narciarska
przyrodnicza
rękodzielnicza
piłkarska
cooking
łucznicza
majsterka