Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Unia Europejska
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.

złota rybka

Program:

Program ZŁOTA RYBKA został przygotowany specjalnie dla naszych Klientów i funkcjonuje od 2012 roku.

Programem tym chcemy podziękować Państwu, naszym stałym Klientom, za zaufanie którym nas Państwo obdarzacie wybierając firmę Chris jako organizatora wypoczynku letniego oraz zimowego i  powierzając nam pod opiekę swoje dzieci!!!

Program sumuje wyjazdy letnie i zimowe Państwa dziecka lub dzieci z firmą Chris nadając odpowiedni status.  Status ten umożliwia wcześniejsze niż w ogólnodostępnych terminach zapisanie dzieci na oferowane przez Chris obozy.

STATUS DIAMENTOWEJ RYBKI  –  jeśli suma wyjazdów dzieci wynosi 11 i więcej, z czego przynajmniej jedno dziecko wyjechało w ciągu ostatnich 2 lat.
Status upoważnia do pierwszeństwa w zapisach.

STATUS ZŁOTEJ RYBKI – jeśli dzieci łącznie wyjechały z nami od 6 do 10 razy, z czego przynajmniej jedno dziecko wyjechało w ciągu ostatnich 2 lat.
Status upoważnia do zapisów w drugiej kolejności przed ogólnodostępnymi zapisami.

STATUS RYBAKA - status nadany wszystkim Klientom przypisanym do programu których suma wyjazdów dzieci nie przekroczyła 6.

Przykład:

Dziecko wyjechało 6 razy na wyjazdy z firmą Chris z czego ostatni wyjazd był w ciągu ostatnich dwóch lat, tymczasem jego młodsze rodzeństwo nie było jeszcze ani razu na wyjeździe ale wybiera się w najbliższe wakacje – oboje rodzeństwo mają łącznie sześć wyjazdów, a więc oboje kwalifikują się do statusu ZŁOTEJ RYBKI. Status otrzymuje każde dziecko z rodziny po przystąpieniu do programu. Sumowana jest ilość wszystkich wyjazdów dzieci z danej rodziny.

zapisy:

Jak przystąpić do Programu?

Udział w programie Złota Rybka jest dobrowolny. Aby do niego przystąpić należy samodzielnie przypisać dziecko/dzieci korzystając z Panelu Rezerwacji On-line. System nie nadaje statusu automatycznie - potrzebna jest do tego Państwa zgoda oraz akcept regulaminu.

 

Aby zapisać dzieci do programu Złota Rybka należy wykonać następujące kroki: 

  1. Wejść do Panelu Rezerwacje on-line i zalogować się (jeżeli jeszcze nie posiadają Państwo konta, prosimy o założenie wg instrukcji rezerwacji on-line)
  2. W zakładce UCZESTNICY należy utworzyć konto dziecka/dzieci które chcemy przypisać do Programu (tworzenie konta wymaga uzupełnienia danych dziecka),
  3. Na liście uczestników, przy nazwisku dziecka które nie jest przypisane do Programu pojawi się okienko PRZYPISZ DO PROGRAMU. Należy kliknąć to okienko.
  4. Zatwierdzić regulamin i oświadczenie, że są Państwo rodzicem przypisywanego do Programu dziecka
  5. Zakończyć rejestrację wychodząc z programu klikając przycisk WYLOGUJ SIĘ.

Po 24 godzinach od zapisania się do programu na swoim koncie w zakładce UCZESTNICY mogą Państwo sprawdzić nadany status.

Jeśli Państwa dziecko/dzieci kwalifikują się do statusu Złotej, bądź Diamentowej Rybki system sam automatycznie wyśle do Państwa maila z informacją o nadaniu Rybki.

Jeśli macie Państwo kłopoty z przypisaniem się do Programu samodzielnie, potrzebujecie edycji rejestracji, bądź uważacie, iż nadany status jest niezgodny ze stanem rzeczywistym – prosimy o kontakt z naszymi konsultantami w Biurze Obsługi Klienta Chris.

Szczegółowy Regulamin Programu ZŁOTA RYBKA

Uwaga! Prosimy nie próbować przypisywać nie swojego dziecka do programu. Próba przypisania nie swojego dziecka spowoduje bezpowrotnie utratę możliwości uczestniczenia w programie całej rodzinie.