Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.

FOTORELACJE
Fotorelacje campowe mają charakter codziennego reportażu z życia Campu i może się zdarzyć, że nie obejmą wszystkich uczestników w danym dniu. Publikowane są do godziny 10 rano następnego dnia, o ile nie wystąpią żadne zakłócenia na łączach internetowych.
Fotorelacje z Bornholmu i Bazy Surfingowej na Helu ze względu na charakter wyjazdu mogą być publikowane z mniejszą częstotliwością niż na Campach.
Fotorelacje z Wędrówek Żeglarskich, Obozu z Patentem, Rejsu Morskiego oraz Wędrówek Rowerowych po Europie publikujemy zawsze po zakończeniu turnusu.
Szanowni Państwo, aby umożliwić paparazzim swobodne wgrywanie zdjęć, fotorelacje w godzinach 22:00-1:00 będą niedostępne.

POBIERANIE ZDJĘĆ Z FOTORELACJI
W celu zapisania zdjęcia w dużej rozdzielczości z wakacyjnych fotorelacji, należy kliknąć na wybraną miniaturkę zdjęcia (jeszcze nie powiększoną) prawym przyciskiem myszy i dla przeglądarki:
Mozilla Firefox oraz Internet Explorer wybrać opcję "Zapisz element docelowy jako..." (prosimy nie mylić z "Zapisz obrazek jako...", bo wtedy zapiszemy miniaturkę).
Dla wyszukiwarki Chrome prosimy wybrać opcję "Zapisz link jako...".

Ze względu na liczbę publikowanych przez nas w sezonie zdjęć, zdjęcia w większej rozdzielczości nie są dostępne.

Aby uzyskać dostęp do galerii, wybierz: