Chris
The winner of the contest Certificates
Active, ambitious, creative, forever.

Camp Serwy

Camp Serwy

Location

Mapa Camp Serwy

Camp Serwy to pierwsze nasze „dziecko”. Camp ma wszystko czego potrzebujesz dla swojej rodziny. Enklawa ciszy i spokoju nad brzegiem przejrzystego jeziora Serwy w otoczeniu lasów Puszczy Augustowskiej –  LAS JEST W NAS!

Termin: 10.06 do 14.06.2020

Camp Serwy zaprasza do krainy puszczy i jezior Pojezierza Suwalsko- -Augustowskiego. Duże, krystalicznie czyste, pełne ryb jeziora z plażami otoczonymi przepastnymi, pachnącymi żywicą borami Puszczy Augustowskiej sprawiają, iż jest to jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce (obszar Natura 2000, jeden z największych zwartych kompleksów leśnych w Polsce). Camp Serwy posiada bezpośredni dostęp do jeziora Serwy, które objęte jest strefą ciszy. Poprzez Kanał Augustowski jest ono połączone z najpiękniejszym polskim szlakiem Czarnej Hańczy.

Gdyby ktoś miał jeszcze ochotę na poszerzenie wiedzy o naszym regionie, proponujemy samodzielne odwiedzenie niezwykłych miejsc w naszej okolicy, takich jak:

  • Kanał Augustowski,
  • Sanktuarium Studzieniczna 14 km,
  • Klasztor Kamedułów nad jeziorem Wigry 26 km,
  • Suwalski Park Krajobrazowy z jeziorem Czarna Hańcza 60 km,
  • Dolina Rospudy 44 km,
  • Rejsy statkiem po augustowskich jeziorach 20 km,
  • Stolica Litwy, Wilno 200 km.

Zakwaterowanie:
Pokoje 3-, 4- lub 5-osobowe z łazienkami lub pokoje 3-, 4-osobowe z umywalkami (łazienki z prysznicem na korytarzu) w budynkach szkoleniowo-wypoczynkowych. Pawilon z pokojami 4-, 5-, 6-osobowymi z łazienkami lub domki 5-10- osobowe z łazienkami, wszystkie wyposażone w łóżka pojedyncze i piętrowe.

Wyżywienie: Serwiańska kuchnia podbiła serca niejednego campowicza czy instruktora. Campowa stołówka oferuje śniadania, obiady i kolacje w formie szwedzkiego stołu z pełną gamą różnorodnych i zdrowych potraw. Od czasu do czasu  pojawi się „kącik serwiański”, gdzie wszyscy mogą częstować się chlebem własnego wypieku, naszymi pieczeniami, smalcem, ogórkami z naszej spiżarni. Dżemy owocowe naszej produkcji są codziennie na szwedzkim stole. Dla dzieci ze specjalną dietą wegetariańską (na życzenie) oraz bezmleczną i bezglutenową (zgodnie z zaleceniami lekarza) przygotowujemy oddzielne posiłki. W ciągu dnia na terenie campu w kilku wyznaczonych miejscach dostępne są ciepła herbata lub woda.