Chris
The winner of the contest Certificates
Active, ambitious, creative, forever.

Camp Tarda Rodzinnie

Camp Tarda Rodzinnie

Location

Mapa Camp Tarda Rodzinnie

Bądź bliżej natury!

Czas na bezpieczny odpoczynek z rodziną.

Zbiór procedur dla ośrodków CHRIS - COVID BOOK

Oferta ważna od maja do 26 czerwca
Warmia i Mazury to setki malowniczo położonych jezior połączonych systemem rzek i kanałów. To właśnie tutaj, w gminie Miłomłyn nad jeziorem Bartężek, położony jest Camp Tarda. Ten liczący ponad 14 hektarów teren oferuje bezpośredni dostęp do jeziora i lasu, ciszę z dala od zgiełku miasta i wyjątkowy kontakt z przyrodą – kilkusetletnie dęby, które można objąć, ale tylko z pomocą przyjaciół. Okoliczne lasy należą do Puszczy Taborskiej. Ze względu na wyjątkowe lecznicze właściwości klimatu w 2016 roku teren campu wraz z kilkoma sąsiadującymi miejscowościami został objęty statusem Obszaru Ochrony Uzdrowiskowej Miłomłyn.

Zachęcamy szczególnie te osoby i rodziny, które lubią oderwać się od cywilizacji. Camp Tarda z dogodnym dojazdem z Warszawy to znakomite miejsce na oddech po kwarantannie, wiosenny urlop czy kilkudniowy wypad poza miasto. 14-hektarowy teren campu dostępny wyłącznie dla naszych gości z bezpośrednim dostępem do jeziora i lasu, oferuje ciszę i wyjątkowy kontakt z przyrodą.

Atrakcje regionu to:

  • Zamek Karnity 14 km,
  • kanał Ostródzko-Elbląski (Statkiem po Lądzie) 60 km,
  • Olsztyn – 60 km,
  • Zamek w Malborku 90 km,
  • Gdańsk – 120 km.
  • Miłomłyn - 6 km (sklepy spożywcze, Biedronka, Apteka)

Zakwaterowanie
Budynek główny – pokoje 3- i 4-osobowe lub studia 6- i 7-osobowe lub budynek Pod Bukiem – studia 6-8-osobowe z łazienką lub 3- i 4-osobowe pokoje z łazienką wyposażone w łóżka pojedyncze i piętrowe. Osoby ze zwierzętami, zapraszamy do domków 2 – 6 - 8 osobowe z łazienkami. Każda rodzina będzie zakwaterowana w osobnych pokojach, domkach.

Wyżywienie
Na campie oferujemy pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja). Wszystkie działania będą funkcjonowały zgodnie z najnowszymi wytycznymi dot. reżimu sanitarnego.