Chris
The winner of the contest Certificates
Active, ambitious, creative, forever.

Majówka Drawa

Majówka Drawa

Location

Mapa Majówka Drawa
Paweł Kozicki Director: Majówka Drawa

Camp Drawa - dlaczego jest to doskonałe miejsce na spędzenie długiego weekendu majowego z najbliższymi i przyjaciółmi?

Termin: 30.04 do 03.05.2020

Camp Drawa położony jest na terenie Pojezierza Drawskiego w samym sercu Drawskiego Parku Krajobrazowego. Jest to jeden z najbardziej urokliwych regionów Polski. Czysty ekologicznie i mało eksploatowany turystycznie charakteryzuje się krystaliczną wodą w rzekach i jeziorach. Teren ośrodka z trzech stron otoczony jest lasem, a od strony południowej przylega do objętego strefą ciszy jeziora Żerdno.

Nie czekaj tylko przekonaj sie sam!

Jeżeli poza zajęciami na Campie macie dodatkowo ochotę na poznanie okolic Campu Drawa, zachęcamy do bliższych i dalszych wycieczek (we własnym zakresie).

Atrakcje regionu to:
- ruiny zamku Drahim w Starym Drawsku,
- park zdrojowy w Połczynie Zdrój – 22 km,
- „Sławogród” zrekonstruowana warownia średniowieczna – 5 km,
- Pałac Siemczyno - 15 km,
- rejsy statkiem po jeziorze  Drawsko,
- Kołobrzeg a tam również rejs statkiem - 90 km,
- spływy kajakowe rzeką Drawą.
- wyciąg do nart wodnych i wakeboardu w Szczecinku- 48 km

Zakwaterowanie i infrastruktura
Ośrodek, którego jesteśmy właścicielem, jest ogrodzony, strzeżony i oddany do wyłącznej dyspozycji naszych gości, co daje im poczucie swobody i bezpieczeństwa. Na czas trwania majówki uczestnicy zamieszkają w pokojach, studiach 6–8-osobowych z łazienką, wyposażonych w łóżka pojedyncze i piętrowe lub w domkach 6-osobowych z łazienką, wyposażonych w łóżka piętrowe. Na terenie ośrodka znajdują się bogato wyposażone pracownie, świetlice i obiekty sportowe przygotowane do realizacji programu, m.in. pracownia majsterki, gotowania, pracownia przyrodnicza, sala do fitnessu, sala do tenisa stołowego, sala do bilardu.

Wyżywienie
Na terenie campu znajduje się stołówka oferująca śniadania, obiady i kolacje w formie szwedzkiego stołu, który serwuje pełną gamę różnorodnych i zdrowych potraw. Dla wszystkich ze specjalną dietą wegetariańską (na życzenie) oraz bezmleczną i bezglutenową (zgodnie z zaleceniami lekarza) przygotowujemy oddzielne posiłki. W ciągu dnia na terenie campu w kilku wyznaczonych miejscach dostępne są ciepła herbata lub woda.