Chris
The winner of the contest Certificates
Active, ambitious, creative, forever.
„Szkolenie otworzy Ci oczy na ogrom Twoich obowiązków, ale ... nie jesteś sam!”
- Grażka, Camp Junior

Instructors

Ewa Wernikowska
Ewa Wernikowska
Michał Świderski
Michał Świderski
Student Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej. Instruktor żeglarstwa z zamiłowania. Swoją przygodę z żeglarstwem rozpoczął w wieku 9 lat, gdzie po 3 latach czynnego pływania uzyskał swój pierwszy stopień żeglarski. Wychowanek sekcji i klubu Żeglarskiego Pałacu Młodzieży. Miłośnik Polskiego żeglarstwa śródlądowego na terenie WJM. Organizator rejsów. Zapalony podróżnik, sternik motorowodny oraz nurek. Znak rozpoznawczy – pomarańczowa czapa oraz uśmiech na twarzy. Z firmą CHRIS związany od 2016 roku jako wychowawca i instruktor żeglarstwa na Campie Junior, gdzie prowadzi obóz żeglarski.
Magda Tobolska
Magda Tobolska
Studentka fizjoterapii Gdańskiego Uniwerytetu Medycznego. Jej pasją od kilkunastu lat jest taniec, a od początku studiów również aerobik sportowy. Prowadzi aktywny tryb życia, letem jeździ na rolkach, a zimą wybiera snowboard. W przyszłości chciałaby pracować jako fizjoterapeuta specjalizujący się w urazach sportowych. Z firmą CHRIS związana od 2013, głównie jako instruktor tańca na Campie Junior.
Paulina Trębacz
Paulina Trębacz
Studentka gospodarki przestrzennej w Łodzi. Miłośniczka żeglarstwa, gry na trąbce a od niedawna również wspinaczki. Instruktorka ogólnosportowa oraz wychowawca. Pasjonatka podróży oraz długich spacerów nie tylko po górach. Na co dzień uśmiechnięta i pełna humoru a także pomocna. Z firmą CHRIS związana od 2014 roku. Pracuje na Campie Junior.
Marek Tuszyński
Marek Tuszyński
Student kierunku Pielęgniarstwo na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Z wykształcenia ratownik medyczny. Instruktor sportu Polskiego Związku Pływackiego oraz instruktor ratownictwa wodnego. Miłośnik sportów wodnych, szeroko rozumianego ratownictwa i zdrowego/aktywnego stylu życia. Z firmą Chris związany od 2016 roku jako ratownik wodny i instruktor pływania na Campie Tarda.
Marek Waluszkiewicz
Marek Waluszkiewicz
Student Politechniki Warszawskiej na wydziale inżynierii lądowej. Czas wolny spędza aktywnie - latem na rowerze, czy na boisku, a zimą na stoku. Wielokrotny uczestnik Campów CHRIS, następnie wyjeżdżał jako Młoda Kadra a od 2014 roku już jako wychowawca.
Szymon Wantulok
Szymon Wantulok
Absolwent AWF w Krakowie. Obecnie student Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku „Media społecznościowe w zarządzaniu”. Absolutny fanatyk sportu dostarczanego w każdej postaci. Prowadzi kanał „Sports Expression” dostępny na platformie YouTube oraz Facebook. Instruktor narciarstwa zjazdowego, piłki nożnej, siatkówki oraz lekkiej atletyki. Z firmą CHRIS związany od 2015 roku. Pracuje głównie na Campie Radków oraz zimą jako instruktor narciarstwa.
Wadim Wawrzeńczak
Wadim Wawrzeńczak
Student Elektroniki na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, Z firmą CHRIS od 2015 r. jako instruktor żeglarstwa i wychowawca. Pracuje na Campie Tarda.
Mateusz Welc
Mateusz Welc
Absolwent kierunków Wychowanie Fizyczne i Sport na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Nauczyciel wychowania fizycznego w szkole podstawowej. Pasjonat gier zespołowych, a w szczególności siatkówki halowej i plażowej. Instruktor piłki siatkowej, trener grup naborowych i minisiatkówki w Sekcji Piłki Siatkowej AZS-AWF Wrocław. Z firmą CHRIS związany od 2015 roku. Wychowawca na Campie Tarda.
Katarzyna Werner
Katarzyna Werner
Studentka geologii na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośniczka aktywnego wypoczynku i kreatywnego spędzania czasu. Instruktorka geologii. Pasjonatka kajakarstwa górskiego jaki i nizinnego. Wielbicielka wypraw rowerowych, rajdów konnych, a także wycieczek pieszych. Z firmą CHRIS związana od 2015 roku. Pracuje na Campie Radków.
Piotr Wiśniewski
Piotr Wiśniewski
Łukasz Włodek
Łukasz Włodek
Paulina Smreczak
Paulina Smreczak
Wiktoria Wolny
Wiktoria Wolny
Studentka Finansów, Rachunkowości i Ubezpieczeń na Uniwersytecie Warszawskim. Z firmą chris związana od 2011. Początkowo jako uczestniczka, następnie młoda kadra. Obecnie od kilku lat w roli instruktora i wychowawcy głównie na campie Tarda w grupie wiekowej "żbiki". Niepozorna wzrostem, wielka sercem
Weronika Wołczańska
Weronika Wołczańska
Studentka fizjoterapii na AWF w Krakowie. Zawodniczka i instruktorka narciarstwa zjazdowego SITN-PZN. Prawdziwy sportowiec z charakteru, miłośniczka wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej. Trenowała lekkoatletykę oraz taniec towarzyski. Lubi podróżować, a najbardziej kocha Bieszczady, skąd pochodzi. Z firmą CHRIS związana od 2016 roku. Pracuje jako instruktor ogólnosportowy na Campie Tarda, a w zimie jako instruktorka narciarstwa.
Arkadiusz Wójcicki
Arkadiusz Wójcicki
Absolwent AWF w Krakowie. Student Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku „Media społecznościowe w zarządzaniu”. Miłośnik sportów zimowych, zwłaszcza narciarstwa biegowego, które zaczął trenować już w podstawówce. Hobbistycznie zajmuje się produkcją materiałów filmowych dla firm jak i prowadzonego przez siebie kanału "AWF Channel” dostępnego na platformie YouTube oraz Facebook. Instruktor narciarstwa biegowego, gimnastyki, siatkówki oraz lekkiej atletyki. Z firmą CHRIS związany od 2016 roku. Pracuje głównie na Campie Serwy, oraz Campie Radków.
Liliana Wrońska
Liliana Wrońska
Krzysztof Wrzołek
Krzysztof Wrzołek
Artur Wylezol
Artur Wylezol
Student Turystyki i Rekreacji na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Miłośnik górskich wędrówek. Instruktor wspinaczki. Pasjonat podróży tych większych i tych mniejszych. Z firmą CHRIS związany od 2016 roku. Pracuje na Campie Radków i na Campie Serwy.
Aleksandra Zdaniukiewicz
Aleksandra Zdaniukiewicz
Studentka medycyny WUM i absolwentka studiów licencjackich na romanistyce UW. Miłośniczka jedzenia, kotów i poznawania nowych miejsc- najlepiej na rowerze. Pasjonatka nauki języków, kocha pracę z dziećmi. Z firmą CHRIS związana od 2017 roku. Pracuje na Campie Serwy jako wychowawca ogólnosportowy, w podobozie Wioska Językowa.
Patryk Zięba
Patryk Zięba
Student Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie. Miłośnik jazdy konnej, strzelectwa i survivalu. Instruktor łucznictwa. Pasjonat motocykli i podróży. Z firmą CHRIS związany od 2016 roku. Pracuje na Campie Radków.