Pobierz obrazki
Wszystkim naszym uczestnikom
obozów zimowych 2018 ba
rdzo dziękujemy
za
świetną atmosferę podczas ferii.
zespół CHRIS

Pobierz obrazki
Mazury - kraina tysiąca jezior i... nart

Pierwszy obóz narciarski na Mazurach za nami! Jak było? Świetnie!
Mimo, że obszar ten wszystkim kojarzy się z żeglarstwem, narciarstwo także jest tutaj możliwe.Turnus przywitał nas mroźną pogodą z temperaturami dochodzącymi do -10 stopni...
więcej
Kursy SITN i SITS zima 2018

Spośród niemal 700 uczestników naszych obozów narciarskich i snowboardowych - 64 osoby to uczestnicy organizowanych przez nas specjalistycznych kursów wieńczących ścieżkę nauki sportów zimowych.
Dla tych, którzy poważnie myślą o zdobyciu stopnia instruktora narciarstwa po raz kolejny poprowadziliśmy kurs na Demonstratora Szkolnego, który odbył się zarówno w Dolomitach jak i Muszynie. Młodzi narciarze mogą podnosić swoje kwalifikacje i umiejętności na tym kursie już od 12 roku życia. Starsza młodzież (od 16 roku życia) może doskonalić swoje umiejętności narciarskie pod kątem przyszłego zawodu instruktora na tzw. Kursie Kwalifikacyjnym.
więcej
Pobierz obrazki
Pobierz obrazki
Inwestycje na Campie Junior

W tym roku na Juniorze zmieniamy płótno na drewno. Zamiast namiotów do obsługi zajęć strzelniczych powstała drewniana, piękna, przestronna wiata. Dzięki temu zwiększyła się liczba stanowisk z 6 do 8. Powstał też profesjonalny strzałochwyt, dzięki któremu mamy nadzieję na większy odzysk strzał wysyłanych w siną dal przez dzieci. Kolejny namiot, który zniknie, to przechowalnia – suszarnia kamizelek asekuracyjnych i pianek surfingowych. Powstająca właśnie drewniana budowla pomieści wspomnianą przechowalnię kamizelek, pomieszczenie bosmańskie oraz suszarnię pędników. Wreszcie będzie przestronnie, jasno i zdecydowanie lepiej niż pod namiotem. Kolejna inwestycja to wiata ogniskowa.
Ileż to razy odwoływano ognisko, bo aura zdecydowanie przeszkadzała. Teraz pod zadaszoną częścią wiaty można nawet w czasie ulewnego deszczu spokojnie prowadzić zajęcia związane z ogniskiem.
W tym roku będzie też realizowana kolejna część...
więcej
Mieszkańcy naszych Campów - bielik

W tym roku na Campie Serwy para bielików, która gniazduje na Wyspie Sosnowo w odległości ok. 500 m od campu, już 19 stycznia rozpoczęła tokowisko. Ptaki kręcą się w okolicy jeziora i intensywnie się odzywają.
Bielika można również zobaczyć w okolicach Campów Junior, Osada, Tarda oraz Drawa.
więcej
Pobierz obrazki
Pobierz obrazki
Ferie dla podopiecznych z SOS Wioski Dziecięce

Z radością informujemy, że po raz kolejny udało nam się ufundować 2-tygodniowe ferie dla trójki podopiecznych ze stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce na jednym z naszych zimowych Campów.
Taka pomoc jest oczywiście możliwa dzięki Państwa wieloletniemu zaufaniu!
Pobierz obrazki
    
CHRIS Turystyka i Rekreacja
Kilińskiego 8
05-500 Piaseczno
e-mail: newsletter@chris.com.pl