Mail nieczytelny? Zobacz w przeglądarce.
Pobierz obrazki
Pobierz obrazki
SZKOLENIE KIEROWNIKÓW - CAMP TARDA
Tradycyjnie jak co roku odbyło się szkolenie kadry kierowniczej firmy CHRIS: kierowników campów, baz, wędrówek, kierowników grup obozowych, grup wiekowych, kierowników ośrodków, kierowników zielonych szkół, którzy podejmą pracę lub będą ją kontynuować w sezonie wiosna i lato 2018. W szkoleniu udział wzięli również pracownicy działu HR oraz PR i marketingu. Łącznie szkoliło się ponad 40 osób. Szkolenie miało miejsce na Campie Tarda od czwartku do niedzieli (5-8.04). Kierownicy przygotowywali się między innymi do szkoleń, które będą prowadzić dla swoich instruktorów i wychowawców w czerwcu, na tydzień przed rozpoczęciem pracy. Tematami przewodnimi warsztatów były bezpieczeństwo, relacje i emocje, potrzeby dzieci w różnych grupach wiekowych...
Pobierz obrazki
 
CAMP RADKÓW - INWESTYCJE 
Pobierz obrazki
Jesienią 2017 roku na Campie Radków rozpoczęła się duża inwestycja, która składała się z trzech elementów. Pierwszym z nich było przyłączenie kanalizacji oraz wymiana sieci wodociągowej wszystkich domków na terenie campu. Element drugi obejmował budowę dwóch nowych domków z dodatkowymi salami dydaktycznymi oraz wybudowanie drewnianej wiaty taneczno-dydaktycznej. 
 
Pobierz obrazki

BEZPŁATNE ZAJĘCIA EDUKACYJNE 
PW, SGGW, UW
Realizując wieloletnią tradycję, po raz kolejny uruchamiamy zajęcia w formie warsztatów dla naszych uczestników na wyższych uczelniach. Wykłady prowadzone są tak, aby były ciekawe i angażujące dzieci oraz młodzież z tego też względu grupy zajęciowe nie przekraczają 25 osób. Warsztaty po raz kolejny odbywać się będą na PW i SGGW, a jako nowość – zajęcia z teorii gier i symulacji rozprawy sądowej na Uniwersytecie Warszawskim.
 
1..2..3.. STARTUJEMY - ZIELONE SZKOŁY
Pobierz obrazki
Wiosna za pasem, po dosyć intensywnym sezonie białych szkół przyszedł czas na zielone szkoły. Żegnamy się ze śniegiem i mrozem na dobre. W ten poniedziałek pierwsza szkoła zawitała do naszego ośrodka w Radkowie i patrząc na prognozy pogody można przyznać, że to będzie bardzo udana inauguracja sezonu 2018. Od przyszłego tygodnia na naszych pozostałych campach (Serwy, Tarda, Junior, Drawa) będziemy gościć uczniów i nauczycieli na zielono szkolnych programach. 
 
MIESZKAŃCY NASZYCH CAMPÓW - GEOFITY
Geofity - rośliny te widzimy tak naprawdę przez bardzo krótki okres w roku, ale nie wyobrażamy sobie bez nich nadejścia wiosny. Pojawiają się nagle, można by
rzec – wybuchają! A kiedy wiosna coraz bardziej postępuje i przechodzi w lato, po geofitach praktycznie nie ma już śladu. Były przez chwilę, ale były pierwsze i sprawiły jak co roku, że wiosna nie przeszła obok nas niezauważona.

Pobierz obrazki
 
ZAPRASZAMY W PODRÓŻ PO CAMPIE DRAWA!
„Na Campie Drawa czuje się jak w domu…” – uczestniczka obozu. Camp położony jest na terenie Pojezierza Drawskiego w samym sercu pięknego Drawskiego Parku Krajobrazowego z trzech stron otoczony zielonym lasem, a od strony południowej rozpościera się objęte strefą ciszy jezioro Żerdno. Jest to jeden z najbardziej urokliwych regionów Polski. Czysty ekologicznie i mało eksploatowany turystycznie charakteryzuje się krystaliczną wodą w rzekach i jeziorach. Więcej informacji dot. obozu znajdziecie tutaj. Zachęcamy do obejrzenia najnowszego filmu "Opowieść o Campie Drawa", materiał zrealizowany został na 3 turnusie w 2017 roku. 
Pobierz obrazki
 
certyfikacja ISO
Pobierz obrazki
Z ostatniej chwili - Miło nam poinformować, że w dniu 27 marca nasza firma przeszła pomyślnie coroczny audyt zewnętrzny według normy ISO 9001:2015. 
Przed nami nowe wyzwania w dążeniu do jak najwyższej jakości i standardów.

Pobierz obrazki
    
 
Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.
Dostajesz tę wiadomość, bo zapisałeś się na newsletter "CHRIS" TURYSTYKA I REKREACJA z siedzibą w Piasecznie, ul. Kilińskiego 8, 05 - 500 Piaseczno. NIP: 123-00-39-733, REGON: 11239592.
Dostarczone przez FreshMail