Pobierz obrazki
Białe szaleństwo w Górach Stołowych.
Wyjątkowe 5 tygodni podsumowujemy trzema słowami: snowboard, narty, ZABAWA!
W tym roku jest to nasz 3 sezon białych szkół. Odliczaliśmy dni do ferii i czekaliśmy na wymarzone szusowanie nowymi trasami. Wyruszyliśmy w wyjątkowym składzie Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej oraz LO im. Tadeusza Czackiego po zdobycie nowej zimowej przygody.
Na każdym turnusie uczniowie mieli do dyspozycji 5 dni na jazdę na stokach narciarskich, gdzie instruktorzy prowadzili zajęcia z narciarstwa lub snowboardu na każdym poziomie zaawansowania.

Pobierz obrazki
 
Pobierz obrazki
Inwestycje na Campie Tarda
Skończyliśmy proces remontowy naszej stacji uzdatniania wody. Poprzedni sprzęt w całości został wymieniony na nową technologię opartą na hydroforach, filtrach i stałym napowietrzaniu. Dzięki temu jest całkowicie automatyczny i systematycznie kontroluje wszystkie paramenty wody. 
Pobierz obrazki
Nowy sprzęt w Bazie na Helu
Zima w pełnej krasie i mróz ciągle trzyma a my rozmyślamy już o lecie, wodzie i dobrym wietrze… Dla miłośników wodnego szaleństwa windsurfingu i kitesurfingu mamy bardzo pozytywne wieści. Nasza Baza na Półwyspie Helskim pochwalić się może nowym zakupem żagli freeride-owych...
Pobierz obrazki
 
Pobierz obrazki


Rodzinne Campy Majowe z CHRIS!

Wiosna powoli puka do naszych drzwi i rozwija się na naszych Campach. Jest to jeden z powodów dla których po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić Państwa całymi rodzinami w urokliwe miejsca przyrody.
Jest to jedyny i niepowtarzalny moment w całym roku, aby poczuć się choć przez chwilę jak campowicz i doświadczyć tego, choć w małym stopniu, co przeżywają i doświadczają dzieci w trakcie wyjazdu wakacyjnego.
 
Pobierz obrazki
Mieszkańcy naszych Campów - Żuraw
Z początkiem marca pierwsze żurawie zawitały w okolice Campu Serwy, a już tydzień wcześniej spotykane one były w okolicach Campów Drawa i Tarda. Obecnie trwa migracja wiosenna tych ptaków i przez Polskę w najbliższych tygodniach przelecą dziesiątki tysięcy żurawi zmierzających na północ celem odbycia lęgów.
Pobierz obrazki
 
Pobierz obrazki
    
Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać. 
CHRIS Turystyka i Rekreacja
Kilińskiego 8
05-500 Piaseczno
e-mail: newsletter@chris.com.pl