Obozy młodzieżowe, obozy tematyczne letnie i zimowe - CHRIS
Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Unia Europejska
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.

W tym szczególnym okresie rozwoju człowieka, jakim jest dzieciństwo i dorastanie, nie można nie docenić wagi dobrze podjętej decyzji o wakacyjnym wypoczynku dziecka w odmiennym niż domowe środowisku. I właśnie dlatego stworzyliśmy pionierską na polskim rynku formułę CAMP.

 

CAMPY CHRIS to więcej niż wakacje

– to doświadczenie, na które zasługuje każde dziecko.

Jesteśmy głęboko przekonani, że Campowe doświadczenia pomogą naszym uczestnikom wyrosnąć na silnych, rozważnych i uśmiechniętych ludzi.

CAMP to miejsce stworzone wyłącznie z myślą o dzieciach i młodzieży. 

To zrealizowana idea, w myśl której wszystko, w każdym calu, ma służyć potrzebom młodych ludzi, ich wszechstronnemu rozwojowi i bezpieczeństwu. To przestrzeń dla twórczych poszukiwań i zabawy.

CAMP to prawdziwe letnie miasteczko.

Wszystkie ośrodki, w których organizujemy Campy są wyłącznie do naszej dyspozycji, co oznacza, że na ich terenie przebywają jedynie uczestnicy, kadra i obsługa techniczna. Jest to teren ogrodzony i strzeżony, którego zaplecze edukacyjno-sportowe i rekreacyjne przystosowane jest do pełnej realizacji różnorodnych programów.

CAMP to niepowtarzalna społeczność. 

To potężna lekcja tworzenia i zaistnienia w nowej, większej społeczności, zawierania przyjaźni, dzielenia się wspólnymi pasjami i współdziałanie w zespole. Promujemy tu ideę zespołowego działania i zachowywania wzajemnego szacunku.

CAMP to miejsce, w którym liczy się wnętrze każdej osoby. 

Camp uświadamia dzieciom, że prawdziwe piękno stanowi to kim są i jak postępują bez względu na płeć, kolor skóry, pochodzenie społeczne czy wyznanie.

CAMP to poszerzanie horyzontów. 

Oferujemy bogate i różnorodne programy, odnajdywanie się w zabawie, twórczości i realizacji własnych pomysłów. Dostęp do wszystkich obiektów specjalistycznych gwarantuje Campowiczom możliwość uczestnictwa w wyjątkowo szerokim wachlarzu różnorodnych zajęć sportowych i artystycznych. U nas nikogo nie dziwi tenisista na żaglówce, malarz w małpim gaju czy tancerka na ściance wspinaczkowej.

CAMP to szacunek dla pracy i wysiłku.

Środowisko Campowe nie tylko kształtuje w uczestnikach odpowiedzialność, zaradność i umiejętność współpracy, ale także uczy odczuwania radości z włożonego wysiłku, pokonanych słabości jak i odkrytych wartości oraz zalet. Najwytrwalsi nagradzani są Odznakami Campowymi, a zwycięzcy finałowych zawodów medalami i pucharami.

CAMP to zdrowy styl życia i kontakt z przyrodą. 

Z dala od telewizji, Internetu i gier komputerowych uczymy się cieszyć i doceniać to, co oferuje nam nasze środowisko naturalne. Nasze Campy, zlokalizowane są na terenach czystych ekologicznie o dużych walorach naturalnych. Są idealnym miejscem do nabywania zdrowych nawyków i przyzwyczajania do ruchu na świeżym powietrzu.