Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.

Camp

Jako pierwsi w Polsce w 2001 roku, w ośrodku w Serwach, zorganizowaliśmy wypoczynek dzieci i młodzieży w innowacyjnej na naszym rynku formule campu.

CAMP to miejsce stworzone wyłącznie z myślą o dzieciach i młodzieży.

CAMP to zrealizowana idea, w myśl której wszystko, w każdym calu, ma służyć potrzebom młodych ludzi, ich wszechstronnemu rozwojowi i bezpieczeństwu. To przestrzeń dla twórczych poszukiwań i zabawy.

Czytaj więcej - Czym są CAMPY CHRIS?

Jakość

Najważniejsza dla nas jest JAKOŚĆ obozowych przeżyć i campowych doświadczeń naszych podopiecznych.

Sposób prowadzenia campu to wytyczona poprzez lata doświadczeń droga, która podlega nieustannemu monitorowaniu i doskonaleniu. Oprócz stale prowadzonych kontroli wewnętrznych po zakończeniu każdego obozu zwracamy się do dzieci i rodziców z prośbą o wypełnienie ankiet oceniających naszą pracę. Zebrany materiał stanowi bazę do pracy nad podnoszeniem jakości w kolejnych sezonach.

Posiadamy certyfikat jakości ISO 9001:2008, a w 2013 roku zostaliśmy wyróżnieni prestiżowym godłem „TERAZ POLSKA” za organizację obozów w formule Campów.

Edukacja

Najtrwalszy i najbardziej wartościowy dar, który możemy dać naszym dzieciom, to edukacja. Nasze campy i bazy to prawdziwe centra edukacji pozaszkolnej. Uczestnicy, poza zdobyciem rzetelnej wiedzy i realnych umiejętności związanych z tematyką danego obozu, doświadczając bezpośredniego kontaktu z przyrodą, poznają świat w skali mikro i makro. W naturalny sposób uczą się pożądanych zachowań proekologicznych, społecznych. Poprzez edukację sportową wzmacniają charakter i sprawność fizyczną. Na zajęciach z zakresu kształcenia artystycznego uwrażliwiają się na piękno, estetykę i sztukę. Będąc członkami społeczności campowej, rozwijają szereg kompetencji społecznych, a ich rozwój emocjonalny podlega intensyfikacji.

Ośrodki

Aby ośrodek stał się campem, musi spełnić szereg wymagań z zakresu BEZPIECZEŃSTWA, WYPOSAŻENIA I ORGANIZACJI.

Na terenie ośrodka przebywają wyłącznie campowicze, kadra instruktorska oraz kadra administracyjno-techniczna. Każdy z ośrodków jest ogrodzony i zamknięty dla turystów indywidualnych oraz wyróżnia się położeniem z dala od aglomeracji i niezaprzeczalnymi walorami przyrodniczymi.

Na każdym z campów wszystkie posiłki serwowane są w postaci szwedzkiego stołu. Dodatkowo realizujemy różnorodne, indywidualne zalecenia dietetyczne. Przez cały dzień dzieci mają stały dostęp do wody lub ciepłej herbaty.

Z pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że nasze campy to bezpieczne ośrodki, w pełni dostosowane do potrzeb dzieci.

Bazy i wędrówki

Programy wędrówek rowerowych i żeglarskich, rejsu morskiego, wyprawy czy szkolenia surfingowego w bazie na Półwyspie Helskim opracowujemy samodzielnie, zawsze zgodnie z ideą tworzenia najlepszych warunków do jak najbardziej wszechstronnego rozwoju i doskonalenia umiejętności oraz usamodzielniania uczestników. Organizacją wyjazdów zajmują się nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu tak niestandardowych form wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

Wyposażenie sportowo-edukacyjne

Naszą dumą jest wysokiej klasy WYPOSAŻENIE EDUKACYJNO-SPORTOWE.

Coroczne inwestowanie w sprzęt sportowy przekłada się na wysoką jakość prowadzonych zajęć i dostępność sprzętu dla każdego uczestnika.

Na każdym campie znajdują się bardzo dobrze wyposażone sale dydaktyczne i warsztatowe, boiska do zajęć sportowych i rekreacyjnych, przygotowane nabrzeża i pomosty z rzadko spotykanym gdzie indziej sprzętem do zajęć wodnych.

Nasza oferta

Oferujemy programy organizowane WYŁĄCZNIE PRZEZ NAS.

Rokrocznie realizujemy ponad 150 różnorodnych programów, za które jako organizator bierzemy pełną odpowiedzialność.

Oferowane przez nas obozy letnie, zimowe i propozycje zielonych szkół są naszymi autorskimi programami opracowanymi na podstawie wieloletnich doświadczeń i wiedzy obejmującej potrzeby, możliwości i etapy rozwoju dzieci.

Fotorelacje

Zapraszamy na codzienne RELACJE ZDJĘCIOWE z campów. W czasie trwania obozów umieszczamy na naszej stronie internetowej www.chris.com.pl zdjęcia tego, co dzieje się na campie. Dzięki temu rodzice mogą na bieżąco śledzić przygody i poczynania swoich pociech.

Na wszystkie nasze campy, wyłącznie na potrzeby fotorelacji, oddelegowana jest jedna osoba – paparazzo. Tylko jednego dnia latem liczba umieszczanych na stronie zdjęć waha się od 2500 do 3500.

Szkolenia kadry

Od naszych instruktorów i wychowawców wymagamy wiedzy i umiejętności potwierdzonych stosownymi dyplomami bądź certyfikatami.

Kadra – od „młodej kadry” poprzez wychowawców i instruktorów po kierownika campu – uczestniczy w przygotowanych przez nas szkoleniach wewnętrznych oraz dedykowanych szkoleniach zewnętrznych, na których zapoznaje się z ideą i organizacją campów oraz poznaje naszą metodykę pracy z dziećmi i dla dzieci.

Organizacja sprzedaży

Zapraszamy do kontaktu pod naszym numerem centrali 22 737 05 00. Telefony obsługiwane są wyłącznie przez specjalistów na stałe pracujących w firmie CHRIS, którzy są jednocześnie opiekunami biurowymi poszczególnych campów. Taka organizacja pracy umożliwia uzyskanie pełnej i wysokiej jakości informacji dotyczącej naszych programów.

Przed każdym sezonem letnim zapraszamy na informacyjne spotkania przedobozowe.

Nie korzystamy z usług pośredników i nie zgadzamy się na umieszczanie naszych propozycji w ofertach innych firm.

Płatności

Nasza oferta sprzedawana jest w formie KOMPLEKSOWYCH PAKIETÓW i nie zawiera żadnych ukrytych, dodatkowych opłat.

Wydawane przez nas przed każdym sezonem katalogi stanowią ofertę handlową i tym samym możemy dać gwarancję niezmienności ceny od momentu założenia rezerwacji do wyjazdu i realizacji oferty.