Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Unia Europejska
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.

Dlaczego my?

27 lat doświadczenia, własne ośrodki, różnorodne programy, bezpieczeństwo, brak kosztów dodatkowych, autorskie programy odznak oraz świetna, domowa, zdrowa kuchnia - to tylko część naszych atutów. Campy CHRIS to prawdziwe centra edukacji pozaszkolnej, bezpieczne miejsce do stawiania i realizacji ambitnych wyzwań. Campy CHRIS to więcej niż wakacje - to doświadczenie, na które zasługuje każde dziecko.

CAMPY CHRIS

Camp to miejsce stworzone wyłącznie z myślą o dzieciach i młodzieży. Każdy element ma służyć ich wszechstronnemu rozwojowi i bezpieczeństwu. Dzięki temu, że jesteśmy właścicielami ośrodków wszystkie nasze campy podlegają tym samym wypracowanym standardom organizacyjnym. Na ogrodzonych i strzeżonych terenach kilkuhektarowych campów mogą przebywać jedynie uczestnicy, kadra i obsługa techniczna. Wyjątkowo rozbudowane zaplecze edukacyjno-sportowe przekłada się na jego dostępność dla każdego uczestnika, bezpieczeństwo i wysoką jakość prowadzonych zajęć.
Czytaj więcej - Czym są CAMPY CHRIS?

Społeczność

Camp to przede wszystkim tętniąca życiem społeczność campowiczów i kadry. Już od wejścia do autokaru jesteśmy razem – stanowimy drużynę, która przez najbliższe dwa tygodnie będzie ze sobą spędzać czas, bawić się, uczyć nowych rzeczy, rozwiązywać wspólnie problemy i stawiać czoła nowym wyzwaniom.


ZAJĘCIA SZKOLENIOWO-EDUKACYJNE

Nasze campy to prawdziwe centra edukacji pozaszkolnej. To przestrzeń do twórczych poszukiwań, zabawy i nauki. Dostęp do bardzo dużej ilości specjalistycznego sprzętu, obiektów sportowych, pracowni i warsztatów gwarantuje możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń. Idea ta  realizowana jest w ramach obozów tematycznych i obozów z wszechstronnym programem, gdzie dzieci same wybierają najbardziej interesujące je zajęcia.


EKO CAMP

Camp to zdrowy styl życia i kontakt z przyrodą. Z dala od telewizji, internetu i gier komputerowych campowicze uczą się cieszyć i doceniać to, co oferuje nam nasze środowisko naturalne. Nasze campy, zlokalizowane są na terenach czystych ekologicznie o dużych walorach naturalnych. Są idealnym miejscem do nabywania praktycznych, zdrowych nawyków proekologicznych, szacunku do przyrody i przyzwyczajania do ruchu na świeżym powietrzu.


PROGRAM ODZNAK

Celem autorskiego programu Odznaki Campowe jest zmotywowanie campowiczów do podjęcia wyzwania i zaangażowania się w wybrane przez siebie dodatkowe zajęcia. Do zdobycia są odznaki: brązowa, srebrna i złota. Aby posiąść wymaganą dla odznaki wiedzę i umiejętności, uczestnicy muszą wykazać się wysiłkiem i determinacją. Nagrodą jednak jest nie tylko odznaka, ale przede wszystkim duma i satysfakcja z osiągniętego celu.

SMARTFONY I ELEKTORNIKA

Na terenie campu obowiązują ograniczenia w korzystaniu ze smartfonów oraz elektroniki. Dzieci mogą używać swoich telefonów w środy i soboty w porze obiadu. Poza wyznaczonym czasem telefony są zdeponowane w campowym sejfie. Na campie nie wolno korzystać z żadnego sprzętu elektronicznego typu tablety, iPody, PSP, e-booki, aparaty fotograficzne, smartwatche. Prosimy, aby takie urządzenia pozostawić w domu (inaczej będą zdeponowane i oddane ostatniego dnia obozu).


WYŻYWIENIE

Bez względu na to, na jaki camp pojedziesz i jaki obóz wybierzesz, jedno się nie zmienia: świetna, domowa, oparta na naturalnych składnikach kuchnia. Śniadania, obiady i kolacje podawane są w formie szwedzkiego stołu oferującego bogaty wachlarz zdrowych potraw, w tym wegetariańskich. Na terenie campu zawsze znajduje się woda do picia oraz
w chłodniejsze dni ciepła herbata. Wieczorem dostępny jest również dodatkowy posiłek, tak zwana „podkarmiaczka”.

 

 

Fotorelacje

W czasie trwania obozów codziennie umieszczamy na naszej stronie internetowej chris.com.pl relacje zdjęciowe z tego, co dzieje się na campach. Dzięki temu rodzice mogą na bieżąco śledzić przygody i poczynania swoich pociech.