Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.

Campy Chris to prawdziwe centra edukacji pozaszkolnej. Pobyt na naszych campach to dużo więcej niż zwykłe wakacje, kolonie czy obóz. Jako pierwsi w Polsce stworzyliśmy formułę campu, bezpiecznej przestrzeni do stawiania uczestnikom ambitnych wyzwań. Byliśmy pionierami w tworzeniu wakacyjnych programów edukacyjnych i do dziś ustanawiamy standardy w ich realizacji. Nasza ofera nie zawiera ukrytych opłat. Każdy rodzic, płacąc za obóz ma gwarancję, że jego dziecko ma taki sam pakiet zajęć, jak pozostali campowicze.

Camp

Już od 2001 roku, jako pierwsi w Polsce tworzymy prawdziwe campy – letnie miasteczka, w których wszystko, w każdym calu, ma służyć potrzebom młodych ludzi, ich wszechstronnemu rozwojowi i bezpieczeństwu. Aby ośrodek stał się campem musi spełnić szereg wymagań z zakresu BEZPIECZEŃSTWA, WYPOSAŻENIA I ORGANIZACJI. Na terenie ośrodka przebywają wyłącznie campowicze, kadra instruktorska oraz kadra administracyjno-techniczna. Każdy z ośrodków jest ogrodzony i nie jest udostępiony turystom zewnętrznym. Wyróżnia go położenie z dala od aglomeracji miejskich i niezaprzeczalne walory przyrodnicze.

Czytaj więcej - Czym są CAMPY CHRIS?

Społeczność

Budynki wraz z wyposażeniem i sprzętem to tylko tło. Bo to, co czyni camp wyjątkowym miejscem, to wspaniała, tętniąca życiem społeczność campowiczów. Pozdrowienia i uśmiech przekazywane sobie wzajemnie na ścieżkach campowych w drodze na zajęcia są częścią tego co czyni camp miejscem tak wyjątkowym – społecznością gdzie wszyscy nawiązują przyjaźnie i wzajemnie się wspierają.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo to przede wszystkim przeszkolona kadra pracująca pod kierunkiem doświadczonych, przygotowanych kierowników. Kadra - począwszy od „młodej kadry” poprzez wychowawców i instruktorów po kierownika campu - uczestniczy w przygotowanych przez nas szkoleniach wewnętrznych oraz dedykowanych szkoleniach zewnętrznych (w 2018 r. przeszkoliliśmy ponad 500 osób). Bezpieczeństwo to również ponad 20 –letnie doświadczenie w tworzeniu corocznie uaktualnianych i doskonalonych procedur, ilość kadry przypadająca na jednego uczestnika (średnia na campie – 1 : 6) oraz certyfikowany i właściwie dobrany sprzęt.

Edukacja

Najtrwalszy i najbardziej wartościowy dar, który możemy dać naszym dzieciom, to edukacja. Nasze campy i bazy to prawdziwe centra edukacji pozaszkolnej. Uczestnicy w naturalny sposób uczą się pożądanych zachowań proekologicznych i społecznych. Poprzez edukację sportową wzmacniają charakter i sprawność fizyczną. Na zajęciach z zakresu kształcenia artystycznego uwrażliwiają się na piękno, estetykę i sztukę, a doświadczając bezpośredniego kontaktu z przyrodą, poznają świat w skali mikro i makro.

Jakość

Najważniejsza dla nas jest JAKOŚĆ obozowych przeżyć i campowych doświadczeń naszych podopiecznych. Sposób prowadzenia campu to wytyczona poprzez lata doświadczeń droga, która podlega stałemu monitorowaniu i doskonaleniu.

Posiadamy certyfikat jakości ISO 9001:2008, a w 2013 roku zostaliśmy wyróżnieni prestiżowym godłem „TERAZ POLSKA” za organizację obozów w formule Campów.

Wyposażenie sportowo-edukacyjne

Naszą dumą jest wysokiej klasy WYPOSAŻENIE EDUKACYJNO-SPORTOWE. Coroczne inwestowanie w sprzęt sportowy przekłada się na wysoką jakość prowadzonych zajęć i dostępność sprzętu dla każdego uczestnika.
Na każdym campie znajdują się bardzo dobrze wyposażone sale dydaktyczne i warsztatowe, boiska do zajęć sportowych i rekreacyjnych, przygotowane nabrzeża i pomosty z często niespotykanym gdzie indziej sprzętem do zajęć wodnych.

Nasza oferta

Oferujemy programy organizowane WYŁĄCZNIE PRZEZ NAS. Rokrocznie realizujemy ponad 150 różnorodnych programów, za które jako organizator bierzemy pełną odpowiedzialność. Zapraszamy do obejrzenia filmów prezentujących campy na www.chris.com.pl.
Nasza oferta sprzedawana jest w formie KOMPLEKSOWYCH PAKIETÓW i nie zawiera żadnych ukrytych, dodatkowych opłat.
Wydawane przez nas przed każdym sezonem katalogi stanowią ofertę handlową i tym samym możemy dać gwarancję niezmienności ceny od momentu założenia rezerwacji do wyjazdu i realizacji oferty.

Fotorelacje

Zapraszamy na codzienne RELACJE ZDJĘCIOWE z campów. W czasie trwania obozów umieszczamy na naszej stronie internetowej www.chris.com.pl codzienne relacje zdjęciowe z tego, co dzieje się na campie. Dzięki temu rodzice mogą na bieżąco śledzić przygody i poczynania swoich pociech. Zapraszamy również do oglądania relacji zdjęciowych z wędrówek, które udostępniamy na naszej stronie tuż po zakończeniu obozów.