Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Unia Europejska
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.

Razem dla innych

Od początku istnienia firmy CHRIS pomagamy potrzebującym dzieciom. To dzięki Państwu – naszym klientom, możemy realizować ważne projekty społeczne, których beneficjentami są dzieci i młodzież.

Państwa pomysły stanowią dla nas inspirację w działaniach społecznych - dzięki jednej z mam, która jako wolontariusz współpracuje z Domem Dziecka w Pyrach, spotkaliśmy ludzi, dla których podobnie jak dla nas, troska o dzieci dawno przekroczyła ramy zawodowe. To również Państwo są inicjatorami fundowania pobytu na campach dzieciom, które ze względu na sytuację, w której się znalazły, nigdy w takim obozie uczestniczyć nie miałyby szansy.

 

2021

Kolejny już raz, latem 2021, ugościliśmy kilku podopiecznych z SOS Wioski Dziecięce na naszych wakacyjnych campach CHRIS. Niezmiernie się cieszymy, że umożliwiamy dzieciom bezpłatne korzystanie z naszej campowej oferty! 

 

Ufundowaliśmy całoroczne, comiesięczne stypendium dla najlepszego ucznia Szkoły Podstawowej w Radkowie.


miasto i gmina Radków

 

Jako sponsor nagród głównych po raz kolejny wsparliśmy zdolną młodzież podczas V edycji Festiwalu Filmowego 9 MINUT.

_________________________________________________________________________________________________

2020

Już po raz kolejny w trakcie sezony ZIMA 2020 oraz LATO 2020, mieliśmy przyjemność gościć grupę kilkunastu podopiecznych z SOS Wioski Dziecięce. Niezmiernie się cieszymy, że umożliwiamy dzieciom bezpłatne korzystanie z naszej campowej oferty! 

 

_________________________________________________________________________________________________

2019

16 czerwca 2019 podczas Wielkiego Warszawskiego Pikniku Rowerowego mieliśmy przyjemność wręczyć nagrody główne, których byliśmy sponsorem. 4 najlepsze klasy jadą do nas jesienią na 3-dniowy wyjazd do Campu Tarda.

Podczas pikniku zorganizowaliśmy grę terenową Eko Turniej z Chrisem, gdzie główną nagrodą był wyjazd na 2-tygodniowy obóz na naszą tegoroczną nowość  - Camp Zefir. Wylosowanej osobie gratulujemy i życzymy udanych wakacji :)

 

 

 Dzień Dziecka na naszych campach. Podobnie jak w poprzednich latach, kolejny już raz zaprosiliśmy dzieci i młodzież z najbliższych okolic naszych campów, aby wspólnie świętować  Dzień Dziecka. Wydarzenie odbyło się na campach w Serwach, Tardzie, Juniorze, Radkowie i Drawie.

 

 

W okresie wiosennym zorganizowaliśmy (kolejny raz) cykl bezpłatnych zajęć dla naszych campowiczów na kilku współpracujących z nami uczelniach warszawskich. Zajęcia odbyły się na SGGW, Politechnice Warszawskiej oraz Uniwersytecie Warszawskim. Bardzo dziękujemy za stuprocentową frekwencję. W edycji wiosennej łącznie wzięło udział ponad 250 uczestników.

 

Kilkoro dzieci z SOS Wioski Dziecięce po raz kolejny wzięło udział w zimowej odsłonie naszych campów podczas ferii 2019. Cieszymy się, że i w tym sezonie dzieci chciały skorzystać z naszej propozycji!

 

_________________________________________________________________________________________________

2018 

 

Kilkunastu naszych pracowników wzięło udział w corocznej akcji Mikołaj SOS Wioski Dziecięce. Prezenty zostają przekazane do SOS Wioski Dziecięcej w Kraśniku.

 


10 listopada odbyła się jesienna edycja bezpłatnych zajęć edukacyjnych na Wydziale Prawa i Administracji UW. Zajęcia poprowadzili: Krzysztof Riedl – aplikant radcowski, obecnie doktorant Uniwersytetu Warszawskiego oraz Magdalena Materowicz-Kukla – aplikantka radcowska. Współorganizatorem wydarzenia było Koło Naukowe Prawa Procesowego, działające na Wydziale Prawa i Administracji UW. Więcej szczegółów.

 

Wszystkie rzeczy pozostawione przez naszych uczestników na letnich campach, a nieodebrane przez rodziców, zostały przekazane (podobnie, jak w ubiegłym roku) do placówek wspierających dzieci.

 

 

     

Już po raz kolejny w trakcie sezony wakacyjnego, tym razem na Campie Drawa, mieliśmy przyjemność gościć grupę kilkunastu podopiecznych z SOS Wioski Dziecięce oraz z Warszawskiego Ośrodka Wspomagania Rodziny. Niezmiernie się cieszymy, że umożliwiamy dzieciom bezpłatne korzystanie z naszej campowej oferty! 

 

 Dzień Dziecka na naszych campach. Podobnie jak w poprzednich latach, kolejny już raz zaprosiliśmy dzieci i młodzież z najbliższych okolic naszych campów, aby wspólnie świętować  Dzień Dziecka. Wydarzenie odbyło się na campach w Serwach, Tardzie, Juniorze, Radkowie i Drawie.

 

19 maja 2018 podczas Pikniku Edukacyjnego PW "Od mikro do makro" zorganizowaliśmy Grę Terenową "Młody poliTechnik". Wylosowana zwyciężczyni gry otrzymała w nagrodę wyjazd na jeden z naszych campów - Camp Drawa.

Wszystkim rodzicom, którzy na naszą prośbę przynieśli odzież, artykuły higieniczne i kosmetyczne oraz słodycze serdecznie dziękujemy. Rzeczy te dotarły do Domu Dziecka - Centrum Administracyjne nr 1 w Warszawie.

 

W okresie wiosennym zorganizowaliśmy (kolejny raz) cykl bezpłatnych zajęć dla naszych campowiczów na kilku współpracujących z nami uczelniach warszawskich. Zajęcia odbyły się na SGGW, Politechnice Warszawskiej oraz Uniwersytecie Warszawskim. Bardzo dziękujemy za stuprocentową frekwencję. Nowością w tym sezonie były zajęcia matematyczne i prawnie na UW. W edycji wiosennej łącznie wzięło udział ponad 200 uczestników.

 

Kilkoro dzieci z SOS Wioski Dziecięce wzięło udział w zimowej odsłonie naszych campów podczas ferii 2018. Cieszymy się, że i w tym sezonie dzieci chciały skorzystać z naszej propozycji!

 

_______________________________________________________________________________________________________

2017

Znalezione obrazy dla zapytania planszówki pge narodowy

21 października byliśmy obecni na "Planszówkach na PGE Narodowym" w charakterze partnera wydarzenia.

Nasi instruktorzy i zaproszeni przez nas campowicze - wolontariusze z obozu "Gildia Gier" grali z wszystkimi chętnymi dziećmi i dorosłymi w zaprojektowaną i wydaną przez nas planszówkę "Campowe Tropy". Cieszy nas, że wzięliśmy udział w wydarzeniu, które stawia na wspólnie spędzony czas i rozrywki intelektualne, szerokim łukiem omijające wszechobecną elektronikę.

 

 

 

W pierwszych dniach września zorganizowaliśmy bezpłatne warsztaty z panią reżyser filmu TARAPATY - Martą Karwowską. Więcej o warsztatach można przeczytać TUTAJ.

 

 

              

W tym sezonie kilkanaścioro dzieci z SOS Wioski Dziecięce oraz OWR Warszawa tradycyjnie już zaprosiliśmy do udziału w naszych obozach. Dzieci tym razem wybrały różne campy - Radków, Junior i Tarda.Profil obozowy zależał od indywidualnych preferencji naszych podopiecznych. Dla nas to ogromna radość gościć dzieci, które w innych okolicznościach nie miałyby szansy na skorzystanie z naszych propozycji. Z pewnością zobaczymy się również zimą!

 

 

Jedna z rodzin naszych uczestników postanowiła anonimowo ufundować pobyt  dziecku z Domu Dziecka na naszym campie. Ten piękny gest bardzo poruszył wszystkie zaangażowane osoby. Dziękujemy!

Przekazane przez Państwa podczas spotkań przedobozowych dary rzeczowe oraz karty podarunkowe wsparły dzieci z Warszawskiego Centrum Administracyjnego nr 1, które nadzoruje szereg placówek opiekuńczych dla dzieci i młodzieży:

1. Pogotowie Opiekuńcze Nr 1 przy ul. Henryka Dembińskiego 1 w Warszawie,
2. Pogotowie Opiekuńcze Nr 2 im. Józefa Czesława Babickiego przy ul. Św. Bonifacego 81 w Warszawie,
3. Dom Dziecka Nr 12 przy ul. Tarczyńskiej 27 w Warszawie,
4. Ośrodek Wspomagania Rodziny przy Al. Niepodległości 132/136 m 46 w Warszawie

Wszystkie rzeczy pozostawione przez naszych uczestników na letnich campach, a nieodebrane przez rodziców, zostały przekazane (podobnie, jak w ubiegłym roku) do placówek wspierających dzieci. I tak rzeczy z:

Campu Serwy powędrowały do Fundacji Cordis w Augustowie,
Campu Radków do Domu Dziecka Gromadka w Nowej Rudzie,
Campu Junior do Domu Dziecka w Reszlu i
Campu Tarda - do Domu dziecka w Morągu.

Pozostałe rzeczy z innych campów i wędrówek tradycyjnie już wsparły Ośrodek Wspomagania Rodziny w Warszawie.

 

 

Dzięki współpracy z wydawnictwem NOWA ERA uczestnicy naszych campów mieli możliwość wypożyczenia z biblioteczek campowych tegorocznych wydań czasopisma dwujęzycznego NG Odkrywca. NG Odkrywca objął honorowym patronatem nasz tegoroczny Camp Odkrywców.

 

 

Podczas czerwcowych spotkań przedobozowych zorganizowaliśmy grę terenowa, jeden z elementów Pikniki Edukacyjnego Politechniki Warszawskiej, w której główną nagrodą był pobyt na naszym obozie.

 

 Początek czerwca to w naszych ośrodkach wyjątkowe święto - gościmy wtedy bowiem dzieci z okolicznych miejscowości (również dzieci naszych campowych pracowników) na przygotowanych przez naszą kadrę zajęciach sportowo-rekreacyjnych. Tego dnia nie może zabraknąć czasu na słodki poczęstunek i ognisko. Z roku na rok naszych dzieci przybywa, z czego ogromnie się cieszymy. Więcej w naszej relacji TUTAJ.

 

Ponad 120 naszych uczestników wzięło udział w cyklicznych, bezpłatnych, zorganizowanych przez nas zajęciach edukacyjnych na SGGW i Politechnice Warszawskiej.

 

 

Troje dzieci z SOS Wioski Dziecięce wzięło udział w zimowym Campie Serwy. Bardzo się cieszymy, że i w tym sezonie dzieci chciały skorzystać z naszej propozycji!

_______________________________________________________________________________________________________

2016

Nasi pracownicy już kolejny rok z rzędu brali udział w akcji "Mikołaj" na rzecz dzieci z SOS Wioski Dziecięce.

 

 

 W listopadzie wsparliśmy festiwal teatralny, a oto treść podziękowań, jakie otrzymaliśmy od nauczyciela-opiekuna projektu:

W imieniu organizatorów VII Festiwalu Małych Form Teatralnych 12 Minut, jako opiekun Samorządu Uczniowskiego IX Liceum Ogólnokształcącego im. Klementyny Hoffmanowej bardzo dziękuję firmie Chris za wsparcie przedsięwzięcia. 

Festiwal 12 Minut odbywa się w naszej szkole od siedmiu lat i jest organizowany w całości przez uczniów Liceum Klementyny Hoffmanowej. Uczniowie podzieleni na sekcje dbają o informację zewnętrzną i wewnętrzną, szukają sponsorów, planują wydatki i tworzą program artystyczny. Uczniowie pod okiem nauczycieli i wychowawców reżyserują i występują w spektaklach. Młodzi twórcy sięgają zarówno po Szekspira, jaki i Sarah Kane. Od kilku lat na Festiwalu występują grupy teatralne z innych warszawskich liceów. Z roku na rok impreza ma coraz większą rangę. 

Trzymamy kciuki za kolejne edycje!

 

 

Nasz podopieczny, młody pływak Wiktor Jaszczak w dniach 15-16 października 2016  miał miał przyjemność startować na zawodach Polskiej Ligi Pływackiej. Startował na dystansach 200,400 i 800 kraulem i zajął odpowiednio 4, 3 i 2 miejsce. Jest bardzo dobrej myśli, ponieważ były to pierwsze zawody w sezonie, a czasy które uzyskał są najszybszymi w życiu na tym etapie przygotowań. Ma nadzieję, że zakończy ten rok znakomitymi rezultatami na Mistrzostwach Polski Seniorów - oczywiście w naszych barwach.

 

W listopadzie grupa wolontariuszy wzięła udział w projekcie Planszówki na Narodowym, współorganizowanym przez naszą firmę. Wszystkim Wolontariuszom bardzo dziękujemy za zaangażowanie i cierpliwość przy tłumaczeniu zasad gier w naszym gamesroomie GILDIA GIER.

Wszystkie rzeczy pozostawione przez naszych uczestników na letnich campach, a nieodebrane przez rodziców, zostały przekazane do placówek wspierających dzieci. I tak rzeczy z:

Campu Serwy powędrowały do Fundacji Cordis w Augustowie,
Campu Radków do Domu Dziecka Gromadka w Nowej Rudzie,
Campu Junior do Domu Dziecka w Reszlu i Campu Tarda - do Domu dziecka w Morągu.

Pozostałe rzeczy z innych campów i wędrówek tradycyjnie już wsparły Ośrodek Wspomagania Rodziny w Warszawie.

Tuż przed sezonem letnim, podczas spotkań przedobozowych oddali Państwo Dzieciom z OWR Warszawa wiele paczek z odzieżą, artykułami spożywczymi, szkolnymi oraz wyposażyli Państwo niejedno dziecko w wakacyjny ekwipunek. Za każdy dar z całego serca dziękujemy. Dodatkowo otrzymaliśmy kolejne pozycje do Biblioteczek Campowych.

Pełna relacja ze spotkań TUTAJ.

 

 

          

W sezonie LATO 2016 jedenaścioro dzieci z SOS Wioski Dziecięce oraz OWR Warszawa zaprosiliśmy do udziału w naszych obozach. Dzieci wybrały Campy Tarda i Junior jako miejsca swojego letniego wypoczynku. Dla nas to ogromna radość gościć u nas dzieci, które w innych okolicznościach nie miałyby szansy na skorzystanie z naszych propozycji.
Do zobaczenia zimą!

 

 

 W czerwcu 2016 roku braliśmy czynny udział w olimpiadzie dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów organizowanej przez Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego. Już od kilku lat jesteśmy Partnerem Głównym tego wydarzenia i fundatorem nagrody głównej. Grupa młodych sportowców z gimnazjum nr 13 we Wrocławiu, dzięki ogromnemu zaangażowaniu i sportowej postawie, wywalczyła trzydniowy pobyt dla trzydziestu uczniów wraz z opiekunami na Zielonej Szkole na Campie Radków. Do zobaczenia w Radkowie!

 

W tym roku na naszych Campach Tarda, Radków i Junior zorganizowaliśmy Dzień Dziecka dla dzieci z najbliższej campom okolicy oraz dla dziec naszych pracowników. Że było radośnie i aktywnie - nie trzeba chyba nikogo przekonywać - zapraszamy do zapoznania się z fotorelacjami -> TUTAJ

 

 

 

Wiosną tego roku zorganizowaliśmy trzy bloki bezpłatnych zajęć dla dzieci i młodzieży:

  • edukacja przyrodnicza w pigułce dla sześćdziesięciorga dzieci we współpracy z kołami naukowymi SGGW. Galeria z zajęć -> TUTAJ
  • matematyka-fizyka-chemia przygotowane we współpracy z Centrum Promocji Politechniki Warszawskiej a prowadzone przez studentów tej uczelni, którzy swoja pasją z pewnością zarazili uczestników kursu. Galeria z zajęć -> TUTAJ
  • "Od tematu do końcówki, czyli o sztuce opowiadania" - zajęcia językowe przygotowane i poprowadzone przez Uniwersytet Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego. Galeria z zajęć -> TUTAJ

 

 

Dwie dziewczynki z SOS Wioski Dziecięce skorzystały z naszego zaproszenia i gościły na zimowym Campie Serwy. Bardzo się cieszymy, że byłyście z nami!

 

_______________________________________________________________________________________________________

2015

Pracownicy naszej firmy postanowili podobnie jak w ubiegłym roku wesprzeć dzieci z SOS Wioski Dziecięce.
Otrzymaliśmy piękne listy z prośbami do Mikołaja. Staraliśmy się spełnić wszelkie marzenia.  Największą radość sprawiało przygotowywanie tych prezentów naszym dzieciom w naszych domach.
Po raz kolejny okazuje się, że dzielenie się jest najpiękniejszym prezentem dla obdarowującego.

Za rok też będziemy z Wami!

 

 

Jesteśmy sponsorem dobrze rokującego młodego pływaka, specjalizującego się w długich dystansach - Wiktora Jaszczaka. Sylwetka Wiktora i kilka słów o jego osiągnięciach TUTAJ.

 

 

- dzieci z SOS Wioski Dziecięce oraz z Ośrodka Wspomagania Rodziny wypoczywały latem na naszym Campie Tarda

 - na czterech naszych Campach: Junior, Serwy, Radków i Tarda organizowaliśmy Dzień Dziecka dla dzieci z okolicznych miejscowości oraz dzieci naszych pracowników. Galerie z wydarzenia oraz krótki reportaż TUTAJ

 

 

sgh_logo.jpg

- właściciel firmy CHRIS pan Krzysztof Alchimowicz od kilku już lat dzieli się swoją wiedzą biznesową ze studentami uczelni wyższych, uczestnicząc jako wykładowca na warszawskiej SGH w cyklach edukacyjnych dla studentów - głównie obcojęzycznych. W tym roku po raz pierwszy wziął udział jako prelegent w konferencji pt. "Student, Absolwent, leśnik - konkurencyjność na rynku pracy" dla studentów leśnictwa warszawskiej SGGW. Firma CHRIS została również sponsorem konferencji.

 

 

- przy współpracy z Instytutem Edukacji Artystycznej przy Akademii Pedagogiki Specjalnej zorganizowaliśmy bezpłatne zajęcia dla młodzieży z zakresu edukacji artystycznej. Galeria z zajęć -> TUTAJ

 

 

- zorganizowaliśmy bezpłatne zajęcia przyrodnicze dla sześćdziesięciorga dzieci we współpracy z kołami naukowymi SGGW. Galeria z zajęć ->TUTAJ

 

 

- dzieci z SOS Wioski Dziecięce uczestniczyły w obozach zimowych Campu Serw.

 

Jedno z dzieci z Ośrodka Wspomagania Rodziny w Pyrach wyjechało na obóz Zimowy do Tardy. Sponsorami pobytu są ponownie rodzice jednego z naszych uczestników.

 

W trakcie Spotkań Przedobozowych LATO 2015 przekazali Państwo ponad 150 paczek z odzieżą, kosmetykami, obuwiem, grami, książeczkami i artykułami spożywczymi. Wszystkie dary zostały zawiezione do dzieci z zespołu placówek opiekuńczo-wychowawczych w Warszawie. Za wszytkie dary serdecznie Państwu dziękujemy.

_______________________________________________________________________________________________________

2014


- dzieci z SOS Wioski Dziecięce uczestniczyły w obozach zimowych Campu Serwy.
- w sezonie letnim dzieci ponownie przyjechały na nasze obozy - tym razem gościły na Campie Tarda.
- pracownicy naszej firmy ufundowali prezenty mikołajkowe dla dzieci objętych opieką stowarzyszenia

 

 

- przy współpracy z Wydziałem Leśnym SGGW i dzięki współpracy z Samorządem Studenckim przeprowadziliśmy kolejną edycję bezpłatnych zajęć o tematyce przyrodniczej adresowanych do dzieci

- dwóm uzdolnionym dziewczynkom ze szkoły podstawowej i gimnazjum w Radkowie ufundowaliśmy comiesięczne stypendia naukowe

- na naszych Campach w Radkowie, Serwach i Tardzie zorganizowaliśmy obchody Dnia Dziecka dla dzieci pracowników oraz dla dzieci z najbliższej okolicy. Galeria obchodów Dnia Dziecka z roku 2014 TUTAJ.

 

 

-  zrealizowaliśmy wspólnie z Państwem Projekt Gruzja. To Państwo - rodzice młodzieży polskiej wyjeżdżającej do Gruzji na drugą część projektu - opłaciliście bilety lotnicze dla grupy. Młodzież gruzińska zwiedziła Warszawę i uczestniczyła bezpłatnie w tygodniowym Campie Tarda. Sześcioro dzieci wraz z opiekunką miało szansę zobaczyć choć wycinek naszej kultury, przyrody. Nawiązali też przyjaźnie z rówieśnikami z Polski. Przywieźli ze sobą także kawałek Gruzji - taniec, kuchnię i pismo, tak odmienne od naszego. Mamy nadzieję, że wywieźli moc pozytywnej energii i niezapomnianych wrażeń

 

 

- kolejny raz zostaliśmy głównym sponsorem imprezy "Planszówki na Narodowym", organizowanej przez stowarzyszenie "Rozwiń się". W tym roku nasi instruktorzy gier fabularnych po raz pierwszy dodatkowo poprowadzili Turniej Gier Fabularnych CHRIS dla wszystkich chętnych uczestników.

 

W sezonie ZIMA 2014 młody człowiek z Domu Dziecka w Pyrach wziął udział w wybranym przez siebie obozie na Campie Tarda. Pobyt został całkowicie sfinansowany przez Rodziców wielokrotnych uczestników naszych obozów.

W sezonie LATO 2014 kolejni rodzice ufundowali miejsce na Campie dla dziecka z placówki opiekuńczo-wychowawczej.

 

Społeczny Projekt Gruzja

W sezonie LATO 2014 rodzice dzieci wyjeżdżających do Gruzji stali się naszymi partnerami w projekcie społecznym. Dzięki wpłatom za obóz PROJEKT GRUZJA sfinansowane zostaną bilety lotnicze do Polski dla gruzińskich dzieci. Pod opieką naszych wolontariuszy młodzi Gruzini zwiedzą Warszawę i bezpłatnie uczestniczyć będą w obozie na Campie Tarda.

_______________________________________________________________________________________________________

 

Projekty, które zrealizowaliśmy w ubiegłych latach:

Od 2006 roku comiesięcznie fundujemy stypendia naukowe dla najzdolniejszych uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Radkowie.

 

 

Od sezonu LATO 2013 współpracujemy z SOS Wioski Dziecięce przekazując na rzecz dzieci miejsca obozowe.

 

 

Od 2013 roku organizujemy bezpłatne, ogólnodostępne zajęcia dla dzieci o tematyce przyrodniczej, przy okazji wspierając finansowo koła naukowe SGGW: Koło Naukowe Leśników i Koło Naukowe AVES.

 

 

W 2013 roku współpracowaliśmy z PW Junior przy konkursie „Co zrobić aby przestrzeń wokół Ciebie była bardziej przyjazna?” - ufundowanie nagrody w postaci pobytu na Campie.

 

Corocznie organizujemy obchody Dnia Dziecka w Radkowie, Serwach i Tardzie dla dzieci pracowników oraz dla dzieci z najbliższej okolicy. Galeria obchodów Dnia Dziecka z roku 2014 TUTAJ.

 

 

Organizowaliśmy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w ośrodku w Serwach.

 

Corocznie zapraszamy dzieci z lokalnych szkół do bezpłatnego korzystania z obiektów sportowych ośrodka w Radkowie w ramach zajęć prowadzonych przez naszą kadrę zielonoszkolną.

 

 

Sponsorowaliśmy rokrocznie imprezę „Tabliczka Mnożenia” organizowaną przez Mokotowską Fundację Rozwoju Dzieci i Młodzieży.

 

 

Wraz z nadleśnictwem opracowaliśmy ścieżkę edukacyjną w Puszczy Augustowskiej.

Sponsorowaliśmy nagrody w Mistrzostwach Powiatu Piaseczyńskiego w pływaniu.

 

Bezpłatne przekazaliśmy do zasobów Gminy Radków część nieruchomości wraz z linią brzegową zalewu. Przekazany teren w znaczącym stopniu wpłynął na podwyższenie walorów rekreacyjnych okolicy, umożliwiając pełne wykorzystanie Zalewu Radkowskiego dla licznych turystów i społeczności lokalnej, w szczególności dostęp do kąpieliska.

 

Udostępnialiśmy nieodpłatny transport dla Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Radkowie.

Stale wspieramy szkoły i przedszkola w postaci sponsorowania głównej nagrody dla dzieci w olimpiadach, konkursach plastycznych, zakupie tablic edukacyjnych, sponsorowaniu uczestnictwa uczniów z najbiedniejszych rodzin w zielonej szkole itp.

 

 

Od 2013 roku Dom Dziecka w Pyrach stał się miejscem, które regularnie Państwo wspieracie: przy okazji każdych spotkań przedwyjazdowych przekazujecie Państwo rzeczy potrzebne dzieciom z Domu Dziecka. Rzeczy przekazane na spotkaniach przedwyjazdowych LATO 2013 pozwoliły na ubranie osiemdziesięciorga dzieci na cały sezon letni. Po spotkaniach ZIMA 2014 dzieci otrzymały sprzęt sportowy, ciepłą odzież i artykuły higieniczne, które wypełniły cały busik dostawczy.

Przed sezonem LATO 2013 zgłosiło się do nas małżeństwo z Kalifornii z propozycją sfinansowania dwóch miejsc obozowych dla potrzebujących dzieci. Dwoje dzieci z Domu Dziecka w Pyrach uczestniczyło dzięki temu w obozach na Campie Junior.

Działania Stałe:

Wsparcie rzeczowe dla instytucji pomagających dzieciom

Wszystkie rzeczy pozostawione przez dzieci na Campach, a nieodebrane w ciągu dwóch tygodni po zakończeniu obozów, zostają również przekazane do instytucji zajmujących się opieką nad dziećmi potrzebującymi - dostają w ten sposób drugie życie, trafiają w dobre ręce i przynoszą radość kolejnym dzieciom.

Biblioteczki Campowe

od 2014 roku wspólnie z Państwem tworzymy Biblioteczki Campowe - budujemy je między innymi dzięki Państwa darom w postaci wartościowych książek. Książki można dostarczać do naszego biura w Piasecznie. Podczas Spotkań Przedwyjazdowych LATO 2014 przynieśli Państwo ponad 60 książek, które zasiliły półki Biblioteczek Campowych CHRIS.