Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.

Właściciele

 Właścicielami firmy są Magdalena i Krzysztof Alchimowicz. Magdalena jest lekarzem, absolwentką studiów Executive MBA na WSPiZ. Miłośniczka jogi i wędrówek górskich. Krzysztof - nauczyciel z zamiłowania i wykształcenia. Skończył warszawską AWF i przez lata pracował jako nauczyciel języka angielskiego w 26 SSP w Warszawie. Jego hobby to sport – ukończył kilkanaście maratonów i triathlonów w tym IRON MAN  European Championship we Frankfurcie.

„Od 1995r. organizujemy wakacyjny, aktywny wypoczynek dla dzieci i młodzieży oraz od 2002r. zielone szkoły i inne wyjazdy szkoleniowo edukacyjne (m.in. dla Szkoły Francuskiej i Brytyjskiej). W ciągu roku kilka tysięcy dzieci i młodzieży bierze udział w organizowanych przez nas programach. Uczestnicy obozów przyjeżdżają do nas z całej Polski, a także z innych zakątków świata: Kanady, USA, Szwecji, Francji i Niemiec.

Wszystkie elementy organizacji naszych campów – bezpieczeństwo, atrakcyjna forma szkolenia, odpowiedzialna kadra, to tylko tło. Najważniejszym elementem są nasi podopieczni. To Oni swoją energią, emocjami i zapałem tworzą klimat obozów i to Ich postępy i wrażenia są najlepszą wizytówką organizowanych przez nas obozów.

Jesteśmy głęboko przekonani, że zdobyte na naszych campach  doświadczenia oraz zawarte przyjaźnie pomogą naszym uczestnikom wyrosnąć na silnych, rozważnych i uśmiechniętych ludzi".

BOK - Biuro Obsługi Klienta

 

Urszula Grabowska
Kierownik Biura Obsługi Klienta

Absolwentka Akademii Finansów i Biznesu Vistula ze specjalizacją Turystyka Biznesowa.

Wielbicielka kultury antycznej i literatury rosyjskiej. Lubi uprawiać sport – w ostatnim czasie jest to bieganie. Wciąż poszerza swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach.

e-mail: urszula.grabowska@chris.com.pl

Martyna Żwan
Zastępca Kierownika Biura Obsługi Klienta

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Miłośniczka tańca, sportu i muzyki. 

Latem prowadziła Camp Morski a zimą Camp Radków.

e-mail: martyna.zwan@chris.com.pl

Monika Zalewska
Specjalista ds. Obsługi Klienta

Absolwentka Zarządzania na KUL w Lublinie.

Miłośniczka polskich Tatr jesienią. Uwielbia eksperymenty w kuchni. Pasjonuje się zumbą i tańczy Dancehall. 

e-mail: monika.zalewska@chris.com.pl


Maciej Kapa
Specjalista ds. Obsługi Klienta

Student Logistyki na WSHiFM.

Miłośnik NBA oraz innych sportów zespołowych. W czasie wolnym zajmuje się planowaniem eskapad i eksperymentami w kuchni. W chwilach relaksu sięga po książkę lub dobry film.

e-mail:maciej.kapa@chris.com.pl


Szymon Racławski
Pracownik Biura Obsługi Klienta

Od najmłodszych lat pasjonat piłki nożnej i pływania. Prywatnie ojciec dwójki dzieci, z którymi lubi aktywnie spędzać czas.

Grywa we wszelkiego rodzaju gry planszowe, uwielbia rodzinne wyprawy na rolki.

e-mail: szymon.raclawski@chris.com.pl

Justyna Bieruńska
Pracownik Biura Obsługi Klienta

Absolwentka turystyki i rekreacji oraz podyplomowych studiów o kierunku kadry i płace. Miłośniczka zimowych, bałtyckich rejsów. Z firmą chris współpracuje od 2012 roku. Początkowo jako instruktor żeglarstwa i wychowawca na Campie Serwy, następnie kierownik wędrówek żeglarskich młodszej grupy wiekowej oraz instruktor ogólnosportowy na zielonej szkole w Serwach.

e-mail: justyna.bierunska@chris.com.pl

 

 

Zielone Szkoły


Marcin Lasota (Marcinos)
Kierownik Działu Zielone Szkoły

Absolwent Politechniki Białostockiej na Kierunku Ochrona Środowiska. Muzyk. Pasjonat podróży i kultury kulinarnej świata. Czynny zawodnik badmintona, żeglarz jachtowy, miłośnik wspinaczki i turystyki rowerowej. 

W firmie CHRIS od 2003r.

e-mail: marcin.lasota@chris.com.pl

 Joanna Krupa
Specjalista ds. Projektów Zielonych Szkół

Absolwentka Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi oraz studiów podyplomowych na Wydziale Inżynieryjno-Ekonomicznym Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Wieloletnia drużynowa i instruktorka ZHP. Początkująca fotograf amator. Uwielbia rejsy po Mazurach i wędrówki po polskich górach. Fitness, Zumba, basen i muzyka wypełniają jej czas wolny.

e-mail: joanna.krupa@chris.com.pl

dr Michał Skierczyński
koordynator ds. Projektów Przyrodniczych

Absolwent Biologii Uniwersytetu w Białymstoku, doktoryzował się na Wydziale Biologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pasjonat survivalu, militariów i dzikiej przyrody. Uczestnik 3 naukowych wypraw ekspedycyjnych do Afryki Środkowej. W firmie Chris pracował w latach 2002-2005 a potem poświęcił się karierze naukowej. Powrócił do nas w 2016 r.

HR - Rekrutacja i SzkoleniaAdam Wilk
Kierownik Działu HR

Od dziecka miłośnik sportów wodnych, pasjonat górskich wycieczek, spływów kajakowych, a od niedawna także snowboardu.

Z firmą CHRIS związany od 2010r. jako instruktor windsurfingu i żeglarstwa na Campie Serwy oraz instruktor na Zielonych Szkołach również na Campie Serwy. Na Campie Junior prowadził Zielone Szkoły oraz pracował jako kierownik campu w wakacje.

e-mail: adam.wilk@chris.com.pl
Anna Zaremba- Gonczar
Specjalista ds Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Absolwentka Anglistyki Uniwersytetu Warszawskiego i Zarządzania SGH.
Z firmą CHRIS współpracowała już w latach 2002- 2006. W 2012 dołączyła do działu HR.
Interesuje się problemami motywacji w edukacji, sporcie, wychowaniu, pracy. Kocha Alpy i Tatry, basen Morza Śródziemnego i nasz wietrzny Hel.


e-mail: anna.zaremba.gonczar@chris.com.pl

 Katarzyna Kropop
Specjalista ds. Rekrutacji

Absolwentka AWF oraz psychologii na SWPS w Warszawie. Przygodę z firmą Chris zaczęła w 2010 roku jako instruktor na zielonych szkołach i campach, potem kierownik zielonych szkół oraz zastępca kierownika campu. Interesuje się zagadnieniem motywacji uprawiania sportów ryzykownych. Miłośniczka gór zarówno latem jak i zimą.

e-mail: katarzyna.kropop@chris.com.pl

 

 Sylwia Cygan
Specjalista ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Absolwentka psychologii społecznej i studiów podyplomowych z zarządzania zasobami ludzkimi Uniwersytetu SWPS. Miłośniczka zwierząt, z zawodu także zoopsycholog oraz pasjonatka literatury dziecięcej. W wolnym czasie podróżuje i praktykuje jogę.

e-mail: sylwia.cygan@chris.com.pl


 

Dział Programowy


Paweł Błażowski (Pablo)
Kierownik Programowy oraz Kierownik Wyszkolenia Narciarskiego

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Trener narciarstwa. Miłośnik kolarstwa górskiego i wszystkiego co jest z górami związane. W firmie CHRIS od 1998r. 

Zimą pełni funkcję Kierownika Wyszkolenia Narciarskiego w Dolomitach.

e-mail: pawel.blazowski@chris.com.pl

Marketing


Paweł Kucharski
Kierownik działu Marketingu

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego oraz grafiki projektowej w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Sternik jachtowy. Amator kolarstwa górskiego i fotografii. Odpowiada za wizualną stronę firmy - od serwisu www poprzez foldery ofertowe po wszelkie inne projekty graficzne. W firmie Chris od 2002 roku.

e-mail: pawel.kucharski@chris.com.pl

 

Agnieszka Szymańska - Kujawa
Pracownik Działu Marketingu

Absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Warszawie.

Miłośniczka bliższych i dalszych podróży. Interesuje się aranżacją wnętrz oraz home staging. Fanka muzyki lat 70-tych i 80-tych.

e-mail:agnieszka.szymanska.kujawa@chris.com.pl

 

 

finanse i księgowość


Romualda Lubryczyńska
Dyrektor ds. Finansowych

Absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Informatycznej w Warszawie. Miłośniczka Tatr i wędrówek górskich. 

e-mail: romualda.lubryczynska@chris.com.pl


Renata Dąbrowska
Główna Księgowa

Absolwentka Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie. W wolnej chwili lubi aktywnie wypoczywać jak również przeczytać ciekawą książkę.

e-mail: renata.dabrowska@chris.com.pl


Aneta Posiewka
Samodzielna Księgowa

Absolwentka Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości oraz studiów podyplomowych na Wydziale Nauk Ekonomicznych SGGW. Posiada certyfikat MF do prowadzenia ksiąg rachunkowych. Miłośniczka turystyki rowerowej. Lubi wypoczywać nad morzem.

e-mail: ksiegowosc.kadry@chris.com.pl

Anna Jagiełło
Księgowa

Absolwentka Technikum Ochrony Środowiska oraz Mazowieckiej Wyższej Szkoły Humanistyczno-Pedagogicznej. Uwielbia teatr, dobre kino oraz weekendowe wycieczki rowerowe.

e-mail: anna.jagiello@chris.com.pl

Anna Woźniak
Księgowa

Absolwentka Wyższej Szkoły Działalności Gospodarczej w Warszawie na kierunku ekonomia. Miłośniczka zwierząt i ruchu na świeżym powietrzu. Preferuje spacery po plaży latem i narty zjazdowe zimą.

e-mail: anna.wozniak@chris.com.pl

 

Kierownicy ośrodków


Artur Kopcza
Kierownik OSW Serwy
Barbara Kopcza
Z-ca Kierownika OSW Serwy
Barbara - z zawodu technik weterynarii, miłośniczka zwierząt, żeglarstwa, spływów kajakowych i ciszy, którą znalazła w Puszczy Augustowskiej.
Artur - absolwent Pedagogicznego Studium Technicznego w Warszawie. Żeglarz jachtowy, miłośnik windsurfingu a w zimę, narciarstwa. W wolnym czasie muzyk w kapeli rockowej (gitara basowa).


Jarosław Gonczarenko
Kierownik OW Radków
Absolwent AWF w Krakowie. Wieloletni nauczyciel wychowania fizycznego w Bielsku Białej. Trener pływania, instruktor piłki nożnej oraz lekkiej atletyki, ratownik WOPR. W firmie CHRIS zaczynał w 2002roku. Przez długi czas pracował z grupami juniorskimi na Campie Serwy oraz pełnił funkcję Kierownika Campu Junior.


Łukasz Klus
Kierownik OW Tarda
Maria Klus
Z-ca Kierownika OW Tarda
Marysia - Absolwentka AWF w Białej Podlaskiej. Instruktor narciarstwa, nordic walking, fitness, pływania, aqua aerobik, ratownik WOPR. Miłośniczka sportu w każdej niemal formie.
Łukasz - Absolwent AWF w Białej Podlaskiej. Instruktor siatkówki, windsurfingu i narciarstwa. Kierowca wszystkich kategorii. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych - klasyczna "złota rączka".

Piotr Hoffmann
Kierownik Ośrodka Camp Junior

Absolwent Krakowskiego Studium Ekonomicznego. Ratownik Wodny, sternik morski - trwale uzależniony od żeglarstwa. Zakochany w długich wędrówkach po bieszczadzkich bezdrożach. Od 2015 pełni funkcję kierownika Ośrodka Camp Junior.
 

Anna Niepokulczycka
Kierownik Ośrodka Camp Osada
Absolwentka Politechniki Warszawskiej. Sternik jachtowy, instruktor narciarstwa, pilot wycieczek. Była zawodniczka KS SKRA w piłce ręcznej. W firmie CHRIS od 2009r. jako instruktor na Zielonych Szkołach, latem instruktor żeglarstwa na Campie Serwy, zimą instruktor narciarstwa. Obecnie pełni również funkcję Kierownika Campu Osada.

Paweł Kozicki
Kierownik Ośrodka Camp Drawa

Miłośnik pieszych wędrówek po górach, w których się wychował. Ratownik w Maltańskiej Służbie Medycznej. Od 9 lat strażak ochotnik. Obecnie kończy studia prawnicze na Uniwersytecie Rzeszowskim. Z firmą CHRIS od 2013r. W sezonie letnim i podczas Zielonych Szkół pracuje jako instruktor survivalu i wychowawca na Campie Osada oraz instruktor ogólnosportowy na Campie Tarda. W 2016 pełnił funkcję zastępcy kierownika Campu Osada.