Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.

Właściciele

 

 Właścicielami firmy są Magdalena i Krzysztof Alchimowicz. Magdalena z wykształcenia jest lekarzem, absolwentką studiów Executive MBA na WSPiZ. Miłośniczka jogi i wędrówek górskich. Krzysztof - nauczyciel z zamiłowania i wykształcenia. Skończył warszawską AWF i przez lata pracował jako nauczyciel języka angielskiego w 26 SSP w Warszawie. Jego hobby to sport – ukończył kilkadziesiąt maratonów i triathlonów w tym IRON MAN World Championship Hawaje Kona.

„Od 1995r. organizujemy wakacyjny, aktywny wypoczynek dla dzieci i młodzieży oraz od 2002r. zielone szkoły i inne wyjazdy szkoleniowo edukacyjne (m.in. dla Szkoły Francuskiej i Brytyjskiej). W ciągu roku kilka tysięcy dzieci i młodzieży bierze udział w organizowanych przez nas programach. Uczestnicy obozów przyjeżdżają do nas z całej Polski, a także z innych zakątków świata: Kanady, USA, Szwecji, Francji i Niemiec.

Wszystkie elementy organizacji naszych campów – bezpieczeństwo, atrakcyjna forma szkolenia, odpowiedzialna kadra, to tylko tło. Najważniejszym elementem są nasi podopieczni. To Oni swoją energią, emocjami i zapałem tworzą klimat obozów i to Ich postępy i wrażenia są najlepszą wizytówką organizowanych przez nas obozów.

Jesteśmy głęboko przekonani, że zdobyte na naszych campach  doświadczenia oraz zawarte przyjaźnie pomogą naszym uczestnikom wyrosnąć na silnych, rozważnych i uśmiechniętych ludzi".

BOK - Biuro Obsługi Klienta

Martyna Żwan
Kierownik Biura Obsługi Klienta

Absolwentka AWF w Warszawie oraz Akademii Leona Koźmińskiego. Instruktorka tańca, zumby i fitnessu. Miłośniczka sportu, muzyki i pieczenia ciast. W firmie CHRIS od 2007r. Początkowo jako instruktor na Campie Serwy i Zielonych Szkołach. Następnie jako kierownik Campu Morskiego, Zielonych Szkół oraz zimowego Campu Radków.

martyna.zwan@chris.com.pl


Monika Zalewska
Starszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Absolwentka Zarządzania na KUL w Lublinie.

Jej codzienność wypełnia rękodzieło w szerokim znaczeniu. Od kilku lat pasjonuje się szyciem i konstrukcją odzieży. Tworzy torty w stylu angielskim i uwielbia malować martwą naturę. 

monika.zalewska@chris.com.pl

Jagoda Milewska
Specjalista ds. Obsługi Klienta

Absolwentka turystyki i rekreacji i studiów podyplomowych na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Energiczna, odważna i wesoła. Miłośniczka spontanicznych, samotnych podróży zagranicznych. Swój wolny czas spędza aktywnie w gronie przyjaciół.

 jagoda.milewska@chris.com.pl

Justyna Jankowska
Specjalista ds. Obsługi Klienta


Absolwentka turystyki i rekreacji oraz podyplomowych studiów o kierunku kadry i płace.

Miłośniczka zimowych, bałtyckich rejsów. W firmie Chris od 2012 r. Początkowo jako instruktor żeglarstwa i wychowawca na Campie Serwy, następnie kierownik wędrówek żeglarskich młodszej grupy oraz instruktor ogólnosportowy na zielonej szkole w Serwach.

justyna.jankowska@chris.com.pl

Piotr Krasiński
Pracownik Biura Obsługi Klienta

Absolwent Business School w Warszawie.

Pasjonat filmów SF oraz polskiej literatury fantastycznej. Domowy kucharz. Miłośnik Karkonoszy i wycieczek rowerowych po Mazowszu. Od niedawna astronom amator.

piotr.krasinski@chris.com.pl 

Maciej Kapa
Specjalista ds. Obsługi Klienta


Student Logistyki na WSHiFM.

Miłośnik NBA oraz innych sportów zespołowych. W czasie wolnym zajmuje się planowaniem eskapad i eksperymentami w kuchni. W chwilach relaksu sięga po książkę lub dobry film.

maciej.kapa@chris.com.pl

Zielone Szkoły

 
Marcin Lasota (Marcinos)
Kierownik Działu Zielone Szkoły

Absolwent Politechniki Białostockiej na Kierunku Ochrona Środowiska. Muzyk. Pasjonat podróży i kultury kulinarnej świata. Czynny zawodnik badmintona, żeglarz jachtowy, miłośnik wspinaczki i turystyki rowerowej. 

W firmie CHRIS od 2003r.

e-mail: marcin.lasota@chris.com.pl 

 

 

Krzysztof Okręglicki
Zastępca Kierownika Działu Zielone Szkoły

Absolwent AWF w Białej Podlaskiej. Instruktor narciarstwa, windsurfingu, koszykówki. W firmie CHRIS od 2005r. jako instruktor narciarstwa oraz Kierownik Wyszkolenia Windsurfingowego na Campie Serwy. Obecnie pełni funkcje Kierownika Bazy na Helu, Kierownika Zielonych Szkół na Campie Serwy oraz Kierownika Wyszkolenia Narciarskiego na obozach w Piwnicznej-Zdrój-Muszynie.

e-mail: krzysztof.okreglicki@chris.com.pl

 

HR - Rekrutacja i Szkolenia

Adam Wilk
Kierownik Działu HR


Od dziecka miłośnik sportów wodnych, pasjonat górskich wycieczek, spływów kajakowych, a od niedawna także snowboardu.

Z firmą CHRIS związany od 2010r. jako instruktor windsurfingu i żeglarstwa na Campie Serwy oraz instruktor na Zielonych Szkołach również na Campie Serwy. Na Campie Junior prowadził Zielone Szkoły oraz pracował jako kierownik campu w wakacje.

e-mail: adam.wilk@chris.com.pl
Marta Pytka
Młodszy specjalista ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Absolwentka Amerykanistyki UW, studentka podyplomowych studiów z zarządzania i marketingu SGH. Z firmą Chris związana od 2017 r., jako instruktorka żeglarstwa oraz kierowniczka obozu OSW na Campie Serwy. Miłośniczka popkultury koreańskiej. Uwielbia fantastykę i zna większość książek oraz filmów z tego gatunku. W wolnym czasie śpiewa w chórze, praktykuje jogę i uczy się koreańskiego.

e-mail: marta.pytka@chris.com.pl
Katarzyna Kropop
Specjalista ds.
Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Absolwentka AWF oraz psychologii na SWPS w Warszawie. Przygodę z firmą Chris zaczęła w 2010 roku jako instruktor na zielonych szkołach i campach, potem kierownik zielonych szkół oraz zastępca kierownika campu. Interesuje się zagadnieniem motywacji uprawiania sportów ryzykownych. Miłośniczka gór zarówno latem jak i zimą.

e-mail: katarzyna.kropop@chris.com.pl
Monika Fiziar (Fiźka)
Specjalista ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Absolwentka SGGW w Warszawie. Wielokrotna finalistka Mistrzostw Polski w pływaniu. Miłośniczka sportów wodnych i czekolady. Z firmą CHRIS związana od dziecka, początkowo jako uczestniczka OSW w Serwach, następnie Młoda Kadra, Instruktor i wychowawca, a od 2014 roku kierownik obozu SINDBAD na Campie Odkrywców. W 2018 roku dołączyła do Działu HR.

e-mail: monika.fiziar@chris.com.pl
 

Dział Programowy


Paweł Błażowski (Pablo)
Kierownik Programowy oraz Kierownik Wyszkolenia Narciarskiego

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Trener narciarstwa. Miłośnik kolarstwa górskiego i wszystkiego co jest z górami związane. W firmie CHRIS od 1998r. 

Zimą pełni funkcję Kierownika Wyszkolenia Narciarskiego w Dolomitach.

e-mail: pawel.blazowski@chris.com.pl

Marketing


Paweł Kucharski
Kierownik działu Marketingu 

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego oraz grafiki projektowej w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Sternik jachtowy. Amator kolarstwa górskiego i fotografii. Odpowiada za wizualną stronę firmy - od serwisu www poprzez foldery ofertowe po wszelkie inne projekty graficzne. W firmie Chris od 2002 roku.

e-mail: pawel.kucharski@chris.com.pl

 
Barbara Bogusz-Pawlak
Koordynator ds. doskonalenia jakości

Absolwentka administracji UMK w Toruniu i podyplomowych studiów managerskich na SGH, interesuje się psychologią w biznesie.
Uwielbia muzykę, koncerty na żywo i teatr. W czasie wolnym podróżuje, zwiedza - miłośniczka gotyckich katedr i malarstwa impresjonistów. Lubi wycieczki rowerowe.

e-mail:barbara.bogusz.pawlak@chris.com.pl


Angelika Muś
Specjalista ds. Marketingu

Studentka marketingu internetowego na SWPS.

Pasjonatka fotografii oraz mediów internetowych. Uwielbia podróżować autostopem i kocha polskie Mazury. Dużo podróżuje po całym świecie. W wolnej chwili lubi oglądać filmy dokumentalne.

e-mail:angelika.mus@chris.com.pl

finanse i księgowość

Romualda Lubryczyńska
Dyrektor ds. Finansowych

Absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Informatycznej w Warszawie. Miłośniczka Tatr i wędrówek górskich. 

e-mail: romualda.lubryczynska@chris.com.pl

 


 

Katarzyna Lipińska
Główna Księgowa

Absolwentka Wyższej Szkoły Menedżerskiej oraz studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie w zakresie rachunkowości.
Kocha taniec i zwierzęta. Lubi aktywny wypoczynek, film, książki oraz muzykę.
e-mail: 
katarzyna.lipinska@chris.com.pl

Anna Jagiełło
Księgowa

Absolwentka Technikum Ochrony Środowiska oraz Mazowieckiej Wyższej Szkoły Humanistyczno-Pedagogicznej. Uwielbia teatr, dobre kino oraz weekendowe wycieczki rowerowe.

e-mail: anna.jagiello@chris.com.pl

Aneta Posiewka
Samodzielna Księgowa

Absolwentka Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości oraz studiów podyplomowych na Wydziale Nauk Ekonomicznych SGGW. Posiada certyfikat MF do prowadzenia ksiąg rachunkowych. Miłośniczka turystyki rowerowej. Lubi wypoczywać nad morzem.
e-mail: ksiegowosc.kadry@chris.com.pl

Anna Woźniak
Księgowa

Absolwentka Wyższej Szkoły Działalności Gospodarczej w Warszawie na kierunku ekonomia. Miłośniczka zwierząt i ruchu na świeżym powietrzu. Preferuje spacery po plaży latem i narty zjazdowe zimą.

e-mail: anna.wozniak@chris.com.pl


Agnieszka Smolińska
Księgowa

Absolwentka Technikum Ekonomicznego o specjalności: Finanse i Rachunkowość oraz Wyższej Szkoły Nauk Społecznych. Kocha podróże i zwierzęta. Interesuje się tańcem, stylizacją i wizażem. 

e-mail:

agnieszka.smolinska@chris.com.pl

 

Magdalena Gancarz
Specjalista ds. Administracyjnych

Absolwentka socjologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Miłośniczka polskich komedii, dobrej kuchni oraz bliższych i dalszych podróży. W wolnym czasie uwielbia czytać, szczególnie biografie oraz spotykać się z rodziną i przyjaciółmi.

e-mail: magdalena.gancarz@chris.com.pl

Kierownicy ośrodków

Przemysław Niedbała
Kierownik OW Serwy
Absolwent Architektury i Urbanistyki na Politechnice oraz studiów podyplomowych Master of Business Administration. Pasjonat nowych technologii, robotyki, oraz grafiki i druku 3D. Uwielbia tematykę fantasy i s-f. Sternik jachtowy i motorowodny. Miłośnik turystyki caravaningowej.

Jarosław Gonczarenko
Kierownik OW Radków
Absolwent AWF w Krakowie. Wieloletni nauczyciel wychowania fizycznego w Bielsku Białej. Trener pływania, instruktor piłki nożnej oraz lekkiej atletyki, ratownik WOPR. W firmie CHRIS zaczynał w 2002roku. Przez długi czas pracował z grupami juniorskimi na Campie Serwy oraz pełnił funkcję Kierownika Campu Junior.

Łukasz Klus
Kierownik OW Tarda

Łukasz - Absolwent AWF w Białej Podlaskiej. Instruktor siatkówki, windsurfingu i narciarstwa. Kierowca wszystkich kategorii. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych - klasyczna "złota rączka".

Piotr Hoffmann
Kierownik Ośrodka Camp Junior

Absolwent Krakowskiego Studium Ekonomicznego. Ratownik Wodny, sternik morski - trwale uzależniony od żeglarstwa. Zakochany w długich wędrówkach po bieszczadzkich bezdrożach. Od 2015 pełni funkcję kierownika Ośrodka Camp Junior.

 

Mateusz Danielski
Kierownik Ośrodka Camp Osada
Student Zarządzania na Politechnice Wrocławskiej. Ratownik wodny i sternik motorowodny. Miłośnik pływania, ratownictwa wodnego i sportów walki. Interesuję się zagadnieniami związanymi z psychologią w tym komunikacją interpersonalną. Aktualnie kierownik bloku wodnego na Campie Osada. Z firmą CHRIS związany od 2015 roku.

Paweł Kozicki
Kierownik Ośrodka Camp Drawa

Miłośnik pieszych wędrówek po górach, w których się wychował. Ratownik w Maltańskiej Służbie Medycznej. Od 9 lat strażak ochotnik. Obecnie kończy studia prawnicze na Uniwersytecie Rzeszowskim. Z firmą CHRIS od 2013r. W sezonie letnim i podczas Zielonych Szkół pracuje jako instruktor survivalu i wychowawca na Campie Osada oraz instruktor ogólnosportowy na Campie Tarda. W 2016 pełnił funkcję zastępcy kierownika Campu Osada.

Paweł Szwed 
Z-ca Kierownika Ośrodka Camp Drawa
W firmie Chris od 2014r. jako koordynator bloku wodnego na Campie Osada oraz instruktor na Zielonych Szkołach. Instruktor ratownictwa wodnego, pływania, ratownik wodny, sternik motorowodny, płetwonurek. Zapalony wędkarz, pasjonat sportów wodnych oraz podróży zagranicznych.

 

Maria Wereszczuk
Kierownik Ośrodka Camp Zefir
Absolwentka AWF w Białej Podlaskiej. Instruktor narciarstwa, nordic walking, fitness, pływania, aqua aerobik, ratownik WOPR. Z firmą CHRIS współpracuje od 2010 roku jako instruktor i wychowawca na Campie Serwy i na Helu, Kierownik obozu All Fun na Campie Serwy, następnie Z-ca Kierownika Ośrodka Camp Tarda. Obecnie Kierownik Ośrodka Camp Zefir