Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Unia Europejska
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.

Współpraca

UNIWERSYTET WARSZAWSKI - przy współpracy z Uniwersytetem Warszawskim organizujemy cykl bezpłatnych zajęć edukacyjnych dla naszych campowiczów. W 2018 roku odbyły się zajęcia na Wydziale Matematyki oraz Prawa i Administracji.

 

POLITECHNIKA WARSZAWSKA- Pod patronatem Politechniki Warszawskiej we współpracy z PW Junior realizujemy dynamicznie rozwijający się projekt Konstruktor. W założeniach jest to projekt przybliżający Politechnikę młodemu pokoleniu, a celem jest rozwijanie kluczowych kompetencji młodzieży poprzez stwarzanie warunków do poszukiwania i pogłębiania WIEDZY, MYŚLENIA twórczego, kreatywnego i analitycznego, pracy ZESPOŁOWEJ i nawiązywania relacji, rozwijanie KOMUNIKACJI i  umożliwianie prezentacji swojej pracy, oraz pobudzanie do samoorganizacji i orientacji na WYNIK.

 

 

SGGW – wspólnie z Kołem Naukowym Leśników organizujemy bezpłatne warsztaty dla dzieci, podczas których uczestnicy doświadczalnie poznają świat przyrody. Rośliny i zwierzęta żyjące na co dzień wokół nas, a o których wiemy zazwyczaj niewiele, odsłaniają nam swe tajemnice. Studenci prowadzący warsztaty z pełnym zaangażowaniem i ogromnym entuzjazmem dzielą się z nami swoją wiedzą. Warsztaty odbywają się na terenie jednej z najlepiej wyposażonych uczelni w Polsce.

   

Współpraca przy dwóch filmach produkcji Next Film Tarapaty 1 oraz Tarapaty 2 w reżyserii Marty Karwowskiej.