Chris
Laureat konkursu Certyfikaty
Unia Europejska
Aktywnie, ambitnie, twórczo, na zawsze.

Obozy młodzieżowe

My się zimy nie boimy, a lato ma dla nas smak prawdziwej przygody! Każda pora jest dla nas odpowiednia, aby dobrze się bawić i zdobywać nowe umiejętności. Do naszego grona zapraszamy wszystkie dzieci w wieku szkolnym, otwarte na nowe wyzwania, lubiące poznawać świat i chętnie spędzające czas z rówieśnikami. Zapewniamy brak nudy, mnóstwo ciekawych zajęć, miłe chwile w świetnym towarzystwie. Nie prowadzimy tradycyjnych obozów. Organizujemy wyjazdy, które zapadają w pamięć i budzą głód poznania.

Zaczynaliśmy od kameralnych lekcji nauki pływania, dziś nasza oferta to kilkadziesiąt propozycji na obozy letnie i zimowe, w Polsce oraz za granicą. Stworzyliśmy pionierską w Polsce formułę Campu. Proponujemy nie tylko obozy młodzieżowe o charakterze sportowym, ale także obozy dla dzieci młodszych o zdolnościach plastycznych, zamiłowaniach teatralnych, itp.

Renomę i sukces udało nam się zdobyć dzięki wytrwałości i głębokiej wierze w słuszność podejmowanych decyzji. Wierzymy, że to, co zdobywamy własnym wysiłkiem jest dla nas najcenniejsze i pozostaje w nas na całe życie. Dlatego nasze obozy młodzieżowe oraz obozy dla dzieci posiadają bogaty plan zajęć dostosowany do wieku i zainteresowań. Zgrany team, ciekawe lokalizacje naszych Campów, dobra i wciąż rozszerzana infrastruktura i pozytywne nastawienie są gwarancją powodzenia każdego wyjazdu. Zapraszamy do naszej wielkiej rodziny Campowiczów.

 

 

WYSZUKIWARKA OBOZÓW

:

Obozy zimowe

Nauka i doskonalenie jazdy na nartach i snowboardzie, kursy szkoleniowe dla narciarzy i snowboardzistów – to wszystko połączone z szeregiem innych atrakcji sprawia, że nasze obozy zimowe cieszą się ogromną popularnością. Do tego programy nie związane ze śniegiem: obóz jeździecki, obóz cooking, warsztaty filmowe, fotograficzne, czy gildia gier i wiele innych – nasza oferta obozy zimowa jest bardzo szeroka.

Zielone szkoły

Łącząc edukację z zabawą i zapewniając ciekawe i różnorakie zajęcia, zyskaliśmy wielu zadowolonych klientów na przestrzeni lat. Zapraszamy na zielone szkoły, odbywające się w atrakcyjnych lokalizacjach. Warto zaznaczyć, że organizujemy je wyłącznie w naszych ośrodkach, które są wyposażone w bardzo zróżnicowany i bogaty sprzęt. Nasz wykwalifikowana kadra dba o bezpieczeństwo i wysoki poziom zajęć wszystkich uczestników, którzy wybrali Zielone szkoły w naszej firmie.

Obozy letnie

Proponujemy aktywny wypoczynek na obozach sportowych oraz artystycznych w kilku lokalizacjach w kraju na naszych campach oraz na rowerowych wędrówkach po Europie, rejsach po Mazurach, czy w naszej bazie rowerowej na Bornholmie. Już od ponad 20 lat kreujemy niezapomniane i bezpieczne wakacyjne doświadczenia realizując obozy dla dzieci i obozy młodzieżowe. Posiadamy swoje ośrodki, co pozwala nam na utrzymywanie wysokich standardów zajęć, wyżywienia i zakwaterowania.