Fotorelacje


FAQ

Jak można pobierać zdjęcia?

Aby pobrać zdjęcie, należy w prawym górnym rogu otwartej fotografii kliknąć symbol  .

Czy mogę skopiować link do zdjęcia i je udostępnić?

Aby skopiować link do zdjęcia i móc je udostępnić, należy w prawym górnym rogu otwartego zdjęcia kliknąć symbol . Link jest już skopiowany i można go przesłać / udostępnić.

Jak długo zdjęcia są na stronie chris.com.pl

Na naszej stronie udostępniamy zdjęcia z fotorelacji ZIMA oraz LATO z 3 ostatnich lat. Po tym okresie zdjęcia nie będą dostępne. Warto więc zawczasu skopiować swoje ulubione fotografie.

W jakich godzinach najczęściej pojawiają się fotorelacje?

Fotorelacje z campów wgrywane są najczęściej późnym wieczorem z danego dnia, tak aby rano dnia kolejnego były już dostępne. W przypadkach problemów technicznych (brak łącza internetowego, brak energii elektrycznej) informujemy Państwa o takim fakcie i podajemy przypuszczalną godzinę pojawienia się fotorelacji.

W przypadku obozów wędrownych takich jak Wędrówki Żeglarskie - fotorelacje uzupełniane są po zakończeniu danego turnusu w ciągu 2 dni roboczych.

W jakich godzinach i kiedy fotorelacje nie są dostępne?

W godzinach 22.00 - 1.00 fotorelacje nie są dostępne, co ma na celu zmniejszenie obciążenia serwera, aby umożliwić campowym paparazzo swobodne wgrywanie zdjęć.

Czy można pobierać zdjęcia w większej rozdzielczości niż są na stronie?

Ze względu na pojemność serwera i bardzo duże ilości wgrywanych zdjęć (1500-2500) dziennie, zdjęcia można pobierać wyłącznie w rozdzielczości, jaka jest dostępna poprzez stronę www.