Co to jest Camp?

W tym szczególnym okresie rozwoju człowieka, jakim jest dzieciństwo i dorastanie, nie można nie docenić wagi dobrze podjętej decyzji o wakacyjnym wypoczynku dziecka w odmiennym niż domowym środowisku. I właśnie dlatego stworzyliśmy pionierską na polskim rynku formułę CAMP.

Jesteśmy głęboko przekonani, że Campowe doświadczenia pomogą naszym uczestnikom wyrosnąć na silnych, rozważnych i uśmiechniętych ludzi.

„Campy Chris to więcej niż wakacje – to doświadczenie,
na które zasługuje każde dziecko”

Camp to miejsce stworzone wyłącznie z myślą o dzieciach i młodzieży

To realizowana idea, w myśl której wszystko, w każdym calu, ma służyć potrzebom młodych ludzi, ich wszechstronnemu rozwojowi i bezpieczeństwu. To przestrzeń dla twórczych poszukiwań i zabawy.

Camp to prawdziwe letnie miasteczko

Wszystkie ośrodki, w których organizujemy Campy są wyłącznie do naszej dyspozycji, co oznacza, że na ich terenie przebywają jedynie uczestnicy, kadra i obsługa techniczna. Jest to teren ogrodzony i strzeżony, którego zaplecze edukacyjno-sportowe i rekreacyjne przystosowane jest do pełnej realizacji różnorodnych programów.

Camp to niepowtarzalna społeczność

To potężna lekcja tworzenia i zaistnienia w nowej, większej społeczności, zawierania przyjaźni, dzielenia się wspólnymi pasjami i współdziałanie w zespole.

Promujemy tu ideę zespołowego działania i zachowywania wzajemnego szacunku.

Camp to szacunek dla pracy i wysiłku

Środowisko Campowe nie tylko kształtuje w uczestnikach odpowiedzialność, zaradność i umiejętność współpracy, ale także uczy odczuwania radości z włożonego wysiłku, pokonanych słabości jak i odkrytych wartości oraz zalet. Najwytrwalsi nagradzani są Odznakami Campowymi, a zwycięzcy finałowych zawodów medalami i pucharami.

Camp to miejsce, w którym liczy się wnętrze każdej osoby

Camp uświadamia dzieciom, że prawdziwe piękno stanowi to kim są i jak postępują bez względu na płeć, kolor skóry, pochodzenie społeczne czy wyznanie.

Camp to poszerzanie horyzontów

Oferujemy bogate i różnorodne programy, odnajdywanie się w zabawie, twórczości i realizacji własnych pomysłów. Dostęp do wszystkich obiektów specjalistycznych gwarantuje Campowiczom możliwość uczestnictwa w wyjątkowo szerokim wachlarzu różnorodnych zajęć sportowych i artystycznych. U nas nikogo nie dziwi tenisista na żaglówce, malarz w małpim gaju czy tancerka na ściance wspinaczkowej.

Camp to zdrowy styl życia i kontakt z przyrodą

Z dala od telewizji, Internetu i gier komputerowych uczymy się cieszyć i doceniać to, co oferuje nam nasze środowisko naturalne. Nasze Campy, zlokalizowane są na terenach czystych ekologicznie o dużych walorach naturalnych. Są idealnym miejscem do nabywania zdrowych nawyków i przyzwyczajania do ruchu na świeżym powietrzu.