Misja

,,Naszą misją jest przekazywanie dzieciom umiejętności, które zostaną z nimi na całe życie czyniąc je bogatszym i ciekawszym. Wierzymy, że w przeciwieństwie do rzeczy materialnych, zdobyte własnym wysiłkiem umiejętności i zawarte przyjaźnie to wartości, których żadne ,,koło fortuny" nie będzie im w stanie odebrać."

Cel swój realizujemy poprzez tworzenie pionierskich na rynku polskim Campów - wyjątkowych miejsc, gdzie wszystko podporządkowane jest bezpieczeństwu, rozwojowi i potrzebom dzieci. To właśnie na Campach organizujemy nasze obozy dla dzieci i obozy młodzieżowe.

Aktywnie

W działaniu, w zabawie, w ruchu - uczysz się i rozwijasz.

Ambitnie

Lepiej niż wczoraj, odważniej niż w  zeszłym roku - podejmujesz wyzwania, doganiasz pragnienia.

Twórczo

Rękoma, umysłem, całym sobą - tak jak potrafisz i chcesz.

Na zawsze

Przyjaźń, umiejętności, doświadczenie - zdobywasz na całe życie.

CHRIS to 29 lat doświadczenia w organizacji programów szkoleniowo-edukacyjnych dla dzieci i młodzieży. Każdego roku w ramach obozów letnich, obozów zimowych i zielonych szkół wyjeżdża z nami ponad dwadzieścia pięć tysięcy uczestników. W 2001 r. stworzyliśmy nad jeziorem Serwy pierwszy w Polsce camp. Camp to wyjątkowe miejsce gdzie wszystko podporządkowane jest bezpieczeństwu i rozwojowi powierzonych nam dzieci. Dzisiaj jesteśmy właścicielami ośmiu unikalnie położonych pod względem przyrodniczym obiektów, które zaprojektowane są w całości z myślą o potrzebach campowej społeczności. Oferujemy w ten sposób wyjątkową na polskim rynku formułę, która pozwala zapewnić najwyższą jakość realizowanych przez nas programów.