Współpraca

Jako firma, której jednym z głównych celów jest edukacja młodych ludzi, od lat współpracujemy z cenionymi instytucjami i uczelniami. W tym gronie znalazły się m.in.: Uniwersytet Warszawski, Politechnika Warszawska, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, IX LO im. K. Hoffmanowej, czy Bednarska Szkoła Realna z festiwalem organizowanym przez jej uczniów - Kultura Nieponura.

UNIWERSYTET WARSZAWSKI - przy współpracy z Uniwersytetem Warszawskim od 2018 organizujemy bezpłatne zajęcia edukacyjne dla naszych campowiczów. Dotychczas odbyły się na Wydziale Matematyki oraz Prawa i Administracji. 

POLITECHNIKA WARSZAWSKA - pod patronatem Politechniki Warszawskiej we współpracy z PW Junior realizujemy dynamicznie rozwijający się projekt Konstruktor. W założeniach jest to projekt przybliżający Politechnikę młodemu pokoleniu, a celem jest rozwijanie kluczowych kompetencji młodzieży poprzez stwarzanie warunków do poszukiwania i pogłębiania wiedzy, myślenia twórczego, kreatywnego i analitycznego, pracy zespołowej i nawiązywania relacji, rozwijanie komunikacji i umożliwianie prezentacji swojej pracy, oraz pobudzanie do samoorganizacji i orientacji na wynik.

 

SGGW - wspólnie z Kołem Naukowym Leśników organizujemy bezpłatne warsztaty dla dzieci, podczas których uczestnicy doświadczalnie poznają świat przyrody. Rośliny i zwierzęta żyjące na co dzień wokół nas, a o których wiemy zazwyczaj niewiele, odsłaniają nam swe tajemnice. Studenci prowadzący warsztaty z pełnym zaangażowaniem i ogromnym entuzjazmem dzielą się z nami swoją wiedzą. Warsztaty odbywają się na terenie jednej z najlepiej wyposażonych uczelni w Polsce.

IX L.O. im. Klementyny Hoffmanowej - od wielu lat wspieramy młodych twórców z tej warszawskiej szkoły, którzy przygotowują coroczny Festiwal Filmowy 9 MINUT. Z wielką radością fundujemy nagrody główne tegoż festiwalu będąc sponsorem głównym wydarzenia.

 

Festiwal KULTURA NIEPONURA - od 2020 roku wspieramy tę niebanalną inicjatywę kulturalną zrzeszając młodych, niezależnych twórców. Festiwal swoje korzenie ma w warszawskiej Bednarskiej Szkole Realnej.